Zespół Szkół Leśnych w Goraju

Absolwenci

 

1951       1952        1953        1954        1955        1956        1957        1958       1959

1960      1961      1962      1963      1964      1965      1966      1967      1968      1969

1970      1971      1972      1973      1974      1975      1976      1977      1978      1979

1980      1981      1982      1983      1984      1985      1986      1987      1988      1989

1990      1991      1992      1993      1994      1995      1996      1997      1998      1999

2000      2001      2002      2003      2004      2005      2006      2007      2008      2009

2010      2011      2012     2013

Rok 1951

 

Trzyletnie Liceum Leśne I Stopnia

Opiekun: Marian Kałuża

1. Bargieł Jacek,  2. Bartkowiak Henryk,  3. Białasik Czesław,  4. Błaszczyk Edward

5. Bobrowski Teodor,  6. Borowiec Lech,  7. Cieśla Józef,  8. Chudziński Jerzy

9. Gęstwa Henryk,  10. Hutarz Jerzy,  11. Idziński Czesław,  12. Jakubowicz Marian

13. Jęch Józef,  14. Koch Lucjan,  15. Kosowski Stanisław,  16. Krętkiewicz Józef

17. Kruszyk Aleksander,  18. Kurek Ryszard,  19. Kurek Zenon,  20. Kwaczyński Eugeniusz

21. Lasota Józef,  22. Meyer Zenon,  23. Mieloch Stanisław,  24. Miszke Gerhard

25. Muklewicz Zbigniew,  26. Niewiemski Kazimierz,  27. Nozderko Stanisław

28. Ober Mieczysław,  29. Październy Aleksander,  30. Pietnicki Tadeusz,  31. Płoszaj Stanisław,

32. Rakoczy Roman,  33. Rozwadowski Karol, 34. Sapiński Edward,  35. Sieńko Walerian,

36. Sikora Edward,  37. Sołtysiak Stefan,  38. Stachowiak Józef,  39. Szlachciak Zbigniew,

40. Świboda Ryszard,  41. Tarasiuk Stanisław,  42. Tessar Stefan,  43. Wierzbiński Romuald,

44. Wilkowski Stanisław,  45.Woda Lucjan,  46. Wroński Stanisław,  47. Ziarek Waldemar

 

 

1952

 

Technikum Leśne

Klasa IV

Opiekun: Marian Kałuża

1. Borowski Teodor,  2. Borowiec Lech,  3. Dąbrowski Jan,  4. Dub Henryk,  5. Górka Kazimierz

6. Koch Lucjan,  7. Kosowski Stanisław,  8. Kruszyk Aleksander,  9. Krękiewicz Józef,

10. Kurek Ryszard, 11. Kusik Ryszard, 12. Łapkiewicz Henryk, 13. Lasota Józef,  14. Marks Witold

15. Mieloch Stanisław,  16. Niewiemski Kazimierz, 17. Nozderko Stanisław,  18. Paczkowski Lech,

19. Rakoczy Roman,  20. Ryniejski Zbigniew,  21. Sikora Edward,  22. Sołtysiak Stefan

23. Stachowiak Józef , 24. Szlachciak Zbigniew,  25. Woda Łucjan, 26. Żynda Eugeniusz

 

 

1953

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Tadeusz Kurowski

1. Babula Edward,  2. Bagiński Antoni,  3. Bruski Zdzisław,  4. Charoński Kazimierz

5. Dakowski Jerzy,  6. Frąckowiak Bernard,  7. Grochowski Bolesław,  8. Gzyl Kazimierz

9. Kontek Edward,  10. Kowalski Bogdan,  11. Kulus Aleksander,  12. Malinowski Joachim

13. Matusiak Aleksander,  14. Mostowski Bronisław,  15. Nitka Kazimierz,

16.Ogrodowczyk Konstanty,  17. Osiecki Paweł,  18. Ostojski Tadeusz,  19. Plender Jerzy

20. Pruski Roman,  21. Puczyłowski Zygmunt,  22. Sawicki Zygmunt,  23. Skibiński Roman

24. Szczepański Bogdan,  25. Scigajłło Olgierd,  26. Targiel Tadeusz,  27. Tokarski Marian

28. Wisniewski Romuald

 

Klasa IVb

Opiekunowie: Zofia Pączek, Marian Kałuża

1. Anielski Stanisław,  2. Bazan Roman,  3. Cisek Józef,  4. Czekirda Mieczysław,

5. Dobrogoszcz Wiesław,  6. Drożdż Władysław,  7. Dec Józef,  8.Godzisz Stanisław

9. Jagusiak Marian,  10. Jamroz Władysław,  11. Jonasz Jan,  12.Kapica Kazimierz,  13. Karp Jan

14. Kryda Aleksander,  15. Krzeszowiec Zygmunt,  16. Mianowany Jan,  17. Michalik Zenon

18. Mucha Bogusław,  19. Osiniak Henryk,  20. Okoniewski Eugeniusz,  21. Parol Zdzisław

22. Pawłowicz Jerzy,  23. Poźniak Józef,  24. Siwecki Stanisław,  25. Szczygielski Marian,

26. Świć Marian,  27. Urbański Marian,  28. Wawer Henryk,  29. Wiatrowski Władysław

30. Zańko Franciszek, 31.Zarębski Roman

 

 

1954

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Marian Kałuża

1. Bassa Bolesław,  2. Bednarz Marian,  3. Bogusz Marian,  4. Buszko Sergiusz,

5. Chmielewski Jerzy,  6. Cieślik Henryk,  7. Cudak Stanisław,  8. Deja Stanisław,  9. Dubik Leszek

10. Dziadoń Wojciech,  11. Dziadosz August,  12. Fijałkowski Edmund,  13. Germaniuk Jan

14. Gigol Mirosław,  15. Gliniecki Stanisław,  16. Graj Kazimierz,  17.Górnicki Lech,

18. Jackiewicz Michał,  19. Janecki Stanisław,  20. Jędrzejczyk Benedykt,  21. Kaniecki Alfred

22. Kaniuka Adam,  23. Karaszewski Zbigniew,  24. Klimek Leszek,  25. Komorowski Eugeniusz

26. Kopaczewski Jerzy,  27. Kowalski Mieczysław,  28. Krawczyk Kryspin,

29. Krzyszczak Kazimierz,  30. Krzyszycha Stanisław,  31. Kubiak Henryk,  32. Kuczyński Bogdan

33. Kunysz Leon,  34. Kurowski Ryszard,  35. Kutnik Wacław,  36. Lewicki Henryk

37. Łączkowski Bogusław,  38. Maj Józef,  39. Malicki Stanisław

 

Klasa IVb

Opiekun: Janusz Kaptur

1. Grzybowski Wincenty,  2. Mazurek Mieczysław,  3. Mazurkiewicz Wacław,  4. Michalak Zdzisław

5. Mardoń Edward,  6. Nosowicz Ryszard,  7. Odrzywolski Jan,  8. Ogórkiewicz Antoni

9. Pecka Marian,  10. Perszko Wieczysław,  11. Piasecki Marian,  12. Piechocki Tadeusz

13. Piekarczyk Henryk,  14. Piotrowicz Józef,  15. Piwowarek Mieczysław,  16. Próć Tadeusz

17. Rekin Jan,  18. Samoń Juliusz,  19. Schmidt Krzysztof,  20. Sitarczyk Jan,  21. Siwecki Romuald

22. Skiba Eugeniusz,  23. Skrzypczak Maciej,  24. Smolikowski Janusz,  25. Sobański Włodzimierz

26. Surmacz Ireneusz,  27. Szafrański Mieczysław,  28. Szałwiński Bogdan, 29. Szponar Tadeusz

30. Szydoczyński Jerzy,  31. Szyrmer Joanna,  32. Trusewicz Albin,  33.Wolanin Czesław

34. Wróblewski Ryszard,  35. Zarzeczny Edward

 

 

1955

 

Technikum Leśne

Klasa IV

Opiekun: Zofia Pączek, Marian Furman

1. Bogdan Antoni,  2. Bossy Jan,  3. Boroś Henryk,  4. Dąbrowski Andrzej,  5. Duszyński Czesław

6. Drzewiczewski Jan,  7. Elimer Zbigniew,  8. Florysiak Zenon,  9. Harabin Zdzisław,

10. Kałwak Wiesław,  11. Kmin Marian,  12. Kowalkowski Kazimierz,  13. Lach Jerzy

14. Lis Ryszard,  15. Łączka Józef,  16. Majdan Ireneusz,  17. Manyś Bogdan,  18. Marchewka Eugeniusz

19. Młynarczyk Stefan,  20. Najder Henryk,  21. Nieścieruk Stanisław,  22. Nowociński Henryk

23. Nyklewicz Józef,  24. Pietrowiak Zbigniew,  25. Podolski Andrzej,  26. Sarzyński Robert

27. Skrok Marian,  28. Słodyczka Stanisław,  29. Stosio Bernard,  30. Wnuczek Jan,  31. Zawojski Julian

 

 

1956

 

Technikum Leśne

Klasa IV

Opiekun: Edward Kapuśniak, Stefan Maj, Stefan Szymański

1. Barański Marek,  2. Bieńkowski Jan,  3. Fraczyk Piotr,  4. Gabara Edward,  5. Grodziński Henryk

6. Hanczewski Czesław,  7. Hauzer Aleksander,  8. Hybner Stanisław,  9. Jakóbczyk Władysław

10. Karczmarski Wiesław,  11. Kurek Jerzy,  12. Kwiatek Zbigniew,  13. Liersch Bolesław

14. Lochowicz Franciszek,  15. Ławiński Tadeusz,  16. Moszyński Tomasz,  17. Polakowski Jan

18. Ratajczak Konrad,  19. Skupin Hieronim,  20. Surus Józef,  21. Sobkowski Grzegorz,

22. Zasada Edward,  23. Zieliński Władysław,  24. Zygmunt Bronisław

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Bieńkowski Władysław,  2. Bill Kazimierz,  3. Błażej Jerzy,  4. Budzan Edward,  5. Byś Franciszek

6. Chuchra Jan,  7. Cyronek Mieczysław,  8. Fetke Dionizy,  9. Filipowski Stanisław,

10. Grzędziński Józef,  11. Hollak Adam,  12. Janas Jan,  13. Jóźwiakowski Ryszard,

14. Klemeńko Filip,  15. Koch Stanisław,  16. Konieczny Zdzisław,  17. Koronowski Maciej

18. Kowalczyk Franciszek,  19. Krajniak Jerzy,  20. Krzywdzik Aleksander,  21. Kulbaka Zbigniew

22. Leszczyk Antoni,  23. Łagoda Bolesław,  24. Machaj Adam,  25. Makrocki Antoni

26. Maniakowski Adam,  27. Marszałek Wincenty,  28. Mazur Józef,  29. Meissner Władysław

30. Nowakowski Marcin,  31. Nowicki Teoifil,  32. Okunowicz Konstanty,  33. Pająkowski Jan

34. Paprzycki Julian,  35. Pawełczak Andrzej,  36. Prawowicz Mieczysław,  37. Rogoziński Jerzy

38. Soboryk Jan,  39. Stępniak Ryszard,  40. Szłapczyński Alfred,  41. Szof Władysław

42. Szymanowski Janusz,  43. Turbański Grzegorz,  44. Wojciuszkiewicz Stanisław,

45. Worobiej Sergiusz,  46. Wójcik Jan,  47. Wyrzykowski Józef,  48. Zbierski Rajmund

 

 

1957

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Tadeusz Pączek, Edward Kapuśniak, Jan Mach

1. Adamczak Michał,  2. Biegański Ksawery,  3. Cnotliwy Zdzisław,  4. Czechlowski Jan,  5. Flatt Andrzej

6. Grossy Roger,  7. Jakusik Władysław,  8. Jaroszewski Aleksander,  9. Jędrzejczak Aleksander

10. Kaaz Marian,  11. Kozłowski Stanisław,  12. Myssak Adam,  13. Ostrowski Arkadiusz

14. Passoń Wolfgang,  15. Pietkiewicz Eugeniusz,  16. Ryżek Jerzy,  17. Sikora Stefan,  18. Śnihur Józef

19. Trzaska Stanisław,  20. Wojciechowski Tadeusz,  21. Zwiernik Mieczysław

 

Klasa IVb

Opiekun: Wiesław Binkiewicz

1. Golba Jerzy,  2. Graczyk Ryszard,  3. Grajczak Tadeusz,  4. Jakubowski Czesław

5. Józefowski Henryk,  6. Kantorski Ryszard,  7. Kasprzak Ludwik,  8. Koliński Eugeniusz

9. Kotecki Bartłomiej,  10. Kozłowski Tadeusz,  11. Lück Marian,  12. Łagoźny Tadeusz

13. Pawlicki Zygmunt,  14. Siuda Henryk,  15. Siwek Włodzimierz,  16. Stępień Andrzej

17. Szczepański Bogdan,  18. Talarczyk Franciszek,  19. Wicher Jan,  20. Wiszniewski Eugeniusz

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Bartha Alfons,  2. Karpiuk Włodzimierz,  3. Konarzewski Stanisław,  4. Konieczny Czesław

5. Muszel Józef,  6. Polaczek Franciszek,  7. Szufel Janusz

 

 

1958

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Tadeusz Kurowski, Zdzisław Przybyłowicz, Marian Kałuża

1. Biskup Tadeusz,  2. Chmiel Bolesław,  3. Cyniak Andrzej,  4. Grzegorczyk Kazimierz

5. Harlak Franciszek,  6. Harmaciński Janusz,  7. Kędzierski Józef,  8. Kędziora Andrzej

9. Krukowski Kazimierz,  10. Kubiak Zbigniew,  11. Marczycki Wiesław,  12. Matejczyk Zygmunt

13. Oliwa Kazimierz,  14. Poklękowski Roman,  15. Powalisz Marek,  16. Przybyłek Edmund

17. Rutkowski Zbigniew,  18. Sanocki Oleg,  19. Schmidt Edmund,  20. Skibiński Andrzej,

21. Stieler Henryk,  22. Szymczuk-Szymański Tadeusz,  23. Tymek Teodor,

 24. Wisławski Władysław,  25. Wyrwiński Zygmunt

 

Klasa IVb

Opiekun: Janusz Kaptur

1. Błaszczyk Marian,  2. Cegiel Jerzy,  3. Dolny Joachim,  4. Dutkiewicz Stanisław,  5. Głowacki Jan

6. Januszewski Bogdan,  7. Kasprzak Ferdynand,  8. Kuch Józef,  9. Kuźmiński Henryk

10. Mądry Stefan,  11. Napiórkowski Andrzej,  12. Piotrzkiewicz Leszek,  13. Rachubiński Józef

14. Rutkowski Mieczysław,  15. Rzepka Józef,  16. Stawski Zbigniew,  17. Sylwestrzak Jan

18. Szczęsny Ryszard,  19. Trędowski Sławomir,  20. Wojtaś Jan,  21. Zieliński Andrzej

22. Zwiernik Konrad

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Brzeziński Tadeusz,  2. Czerkawski Andrzej,  3. Kaczmarek Bolesław,  4. Kujawka Jan   

5. Ostromęcki Michał,  6. Osuch Stefan,  7. Piechowiak Bogdan,  8. Rybol Augustyn.

9. Twardowski Bernard

 

 

1959

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Józef Chwała, Zygmunt Sokołowski

1. Burda Grzegorz,  2. Chudziński Lechosław,  3. Ciećka Florian,  4. Ćwiek Mirosław

5. Długoński Roman,  6. Dubicki Stanisław,  7. Ewertowski Ryszard,  8. Fiszer Jan,  9. Gilewski Marek

10. Karczewski Marek,  11. Kolbowicz Marian,  12. Komorowski Jerzy,  13. Kowalski Zygfryd

14. Kozłowski Czesław,  15. Kozłowski Zygmunt,  16. Kubiak Stefan,  17. Leszczyński Zenon

18. Motała Marian,  19. Nowaczyk Wojciech,  20. Peter Stanisław,  21. Popławski Jerzy

22. Remlein Andrzej,  23. Skowronek Czesław,  24. Staszak Zdzisław,  25. Stołecki Jan

26. Tomaszewski Władysław,  27. Tomczak Józef,  28. Wojdanowicz Marek,

29. Wróblewski Daniel,  30. Zasada Gabriel

 

Klasa IVb

Opiekun: Stefan Maj, Edward Kapuśniak

1. Andrzejewski Jan,  2. Andrzejewski Marian,  3. Chmielewski Zenon,  4. Dąbrowski Wojciech

5. Fatyga Stefan,  6. Jąder Alojzy,  7. Kałowy Marian,  8. Kozioł Ryszard,  9. Krzyżyński Marian

10. Kubacki Stefan,  11. Langer Andrzej,  12. Łukawczyk Czesław,  13. Mietlicki Kazimierz

14. Nowacki Janusz,  15. Piotrowski Ryszard,  16. Porankiewicz Wojciech,  17. Rożek Roman

18. Skoczyński Stanisław, 19. Szmigiel Marek,  20. Świtalski Waldemar,  21. Sydoruk Stanisław

22. Uchnast Jerzy,  23. Wasiński Ryszard

 

Technikum Leśne Margonin – Goraj

1. Adamczyk Czesław,  2. Adamczyk Wincenty,  3. Augustyniak Józef,  4. Bała Józef

5. Banasiak Zygmunt,  6. Bura Mikołaj,  7. Bąk Stefan,  8. Chludziński Narcyz,  9. Ciechański Władysław

10. Chmiel Stanisław,  11. Chmielewski Witold,  12. Czerniakowski Wacław,  13. Czupryniak Zdzisław         

14. Dąbrowski Ireneusz,  15. Dolmata Władysław,  16. Drzycimski Kazimierz,  17. Gleba Czesław

18. Godlewicz Edward,  19. Golis Tadeusz,  20. Jaroszewicz Eugeniusz,  21. Jegliński Jan

22. Jurga Zdzisław,  23. Kaciupa Józef,  24. Kaczor Stanisław,  25. Kanarski Edward,

26. Kasperski Stanisław,  27. Karwowski Jan,  28. Kobzda Jan,  29. Kopeć Jerzy,  30. Kosior Stanisław

31. Kosiorek Jerzy,  32. Koziestański Franciszek,  33. Koźlakiewicz Tadeusz,  34. Krempa Józef

35. Król Zygmunt,  36. Kuciara Tadeusz,  37. Kuś Ryszard,  38. Lewandowski Bogumił

39. Leszczyński Albin,  40. Majda Stefan,  41. Mazur Stanisław,  42. Michalski Henryk

43. Mijas Władysław,  44. Motaska Bronisław,  45. Mrozek Marian,  46. Niewiarowski Wacław

47. Nieścioruk Witold,  48. Ogrodnik Jan,  49. Oniszczuk Stanisław,  50. Pastuszak Jan

51. Perzyński Jan,  52. Piotrowski Wiktor,  53. Powietrzyński Ryszard,  54. Przybyłowski Stanisław

55. Ratajczak Jan,  56. Ruszel Marian,  57. Rzeczkowski Jan,  58. Sadłowski Paweł,

59. Sawicki Włodzimierz,  60. Serpina Włodzimierz,  61. Sikorski Tadeusz,  62. Słowik Stefan

63. Sobolewski Kazimierz,  64. Strzałba Tadeusz,  65. Tokaj Henryk,  66. Tomczak Jan

67. Turczyn Tadeusz,  68. Tyrakowski Jerzy,  69. Utko Franciszek,  70. Wasilewski Wacław

71. Wawrzczak Stanisław,  72. Wiśniewski Stanisław,  73. Wlazło Stefan,  74. Włochowicz Kazimierz

75. Wojciechowski Ireneusz,  76. Wronowski Tadeusz,  77. Zacharski Ryszard,  78. Ziemlanikow Anatol

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Dudkowski Leon,  2. Dzierżanowski Tadeusz,  3. Idźkowski Jerzy,  4. Jaszcz Tadeusz

5. Mirecki Zygmunt,  6. Zrobek Edward

 

 

1960

 

Z powodu wydłużenia okresu nauki nie było absolwentów technikum dziennego

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Kamiński Franciszek,  2. Muszczak Stefan,  3. Smulski Mieczysław,  4. Szmyt Kazimierz

5. Trzeciak Stanisław,  6. Wąsik Władysław,  7. Zacharzewski Adam

 

1961

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Czesław Nowicki, Jan Mach

1. Badtke Ryszard,  2. Dyla Ernest,  3. Ferster Stanisław,  4. Gimzicki Grzymisław,  5. Gronek Bronisław

6. Horoch Eustachy,  7. Jacuński Bogusław,  8. Jagielski Hieronim,  9. Kasperczyk Zbigniew

10. Kocik Lech,  11. Kostrzewski Roman,  12. Kotkowski Lechosław,  13. Kubiś Kazimiera

14. Kujanek Aleksander,  15. Kulmatycki Włodzimierz,  16. Lewicki Jerzy,  17. Olszewski Roman

18. Ratajczak Jerzy,  19. Sikorowski Jacek,  20. Walczak Alojzy

 

Klasa Vb

Opiekun: Jan Grodzicki, Elżbieta Majowa, Wacław Bińkiewicz

1. Babczyszyn Hubert,  2. Bednarski Andrzej,  3. Biel Stefan,  4. Czajkowski Zdzisław

5. Delida Tadeusz,  6. Drzewosz Jan,  7. Graś Marian,  8. Jałoszyński Paweł,  9. Kaczmarek Jan

10. Kozak Witold,  11. Klarecki Kazimierz,  12. Kurczewski Bogdan,  13. Łusiak Andrzej

14. Muszyński Władysław,  15. Nowakowski Paweł,  16. Radlak Zygfryd,  17. Sztymela Stanisław

18. Warawko Iliryk,  19. Wiatr Jan,  20. Ziemkiewicz Czesław,  21. Żarski Roman

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Badylak Zbigniew,  2. Brodziński Marian ,  3. Bugaj Stefan,  4. Bujna Czesław,  5. Bukowski Hubert

6. Bury Anotni,  7. Cebo Feliks,  8. Cichoń Czesław,  9. Cieśla Franciszek,  10. Ciunyk Stefan

11. Dąbrowski Henryk,  12. Delmaczyński Julian,  13. Dobrucki Czesław,  14. Dobrzański Adam

15. Dydak Bronisław,  16. Dymała Józef,  17. Dziedziński Zygmunt,  18. Dzierżanowski Władysław

19. Fornal Stanisław,  20. Fronczyk Bronisław,  21. Gajewski Adolf,  22. Galikowski Bolesław

23. Gomółka Władysław,  24. Górski Mieczysław,  25. Grabarz Kazimierz,  26. Gredczyszyn Aleksander

27. Grzybowski Józef,  28. Grygoyć Aleksander,  29. Hanas Adam,  30. Hawełka Augustyn

31. Izbaner Konstanty,  32. Jabłoński Bernard,  33. Jakubiak Antoni,  34. Janasik Tadeusz

35. Janicki Bogumił,  36. Kaczmarek Józef,  37. Kaczorowski Stanisław,  38. Kazimierski Mieczysław

39. Kaźmierczak Marian,  40. Kaszuba Eugeniusz,  41. Kempa Jan,  42. Kortas Alojzy

43. Kosiarski Janusz,  44. Kosse Tomasz,  45. Kotok Jan,  46. Kowalski Piotr,  47. Kozakiewicz Tadeusz

48. Kozioł Zbigniew,  49. Kozłowski Henryk,  50. Krok Tadeusz,  51. Krzysztofiak Stanisław

52. Kujawa Henryk,  53. Kuna Edward,  54. Kurtyna Bolesław,  55. Kuta Franciszek,  56. Lesiewicz Adam

57. Leśniewski Czesław,  58. Ławniczak Wojciech,  59. Łowicki Józef,  60. Łukomski Władysław

61. Maciejewski Roman,  62. Maj Kazimierz,  63. Majchrzak Władysław,  64. Makaruk Józef

65. Malarski Zdzisław,  66. Małkiński Ryszard,  67. Masnyk Adam,  68. Małtawski Kazimierz

69. Mazgaj Józef,  70. Niedziałek Bolesław,  71. Niedzielski Roman,  72. Noga Ludwik

73. Nowakowski Antoni,  74. Oporek Julian,  75. Ostrowska Danuta,  76. Palma Zygmunt

77. Pałągiewicz Marian,  78. Pekusiewicz Nikodem,  79. Pędziwiatr Antoni,  80. Piechowicz Marian

81. Pietrzak Edmund,  82. Pilichowski Józef,  83. Pol Tadeusz,  84. Prządka Franciszek,  85. Ptak Władysław

86. Radomski Wawrzyniec,  87. Rudny Wacław,  88. Rzesoś Edward,  89. Skotnicki Zdzisław

90. Skórecki Mieczysław,  91. Słociński Tadeusz,  92. Sobolewski Jerzy,  93. Szczęsny Jerzy

94. Szelwic Łucjan,  95. Stempkowski Jan,  96. Szufel Pelagia,  97. Szułczyński Władysław

98. Szypulski Franciszek,  99. Świeboda Ryszard,  100. Wierzba Stanisław,  101. Wlazły Stanisław

102. Wojciechowski Tadeusz,  103. Wojtas Władysław,  104. Zalewski Jerzy,  105. Zawojski Józef

106. Zdziech Józef,  107. Ziarnik Władysław,  108. Zięba Zygmunt,  109. Zysko Tadeusz

110. Żukowski Józef

 

 

1962

 

Technikum Leśne

Klasa V

Opiekun: Zdzisław Przybyłowicz, Janusz Kaptur

1. Adamowicz Leszek,  2. Bukowski Jerzy,  3. Buliński Jan,  4. Cholewicki Bogdan,  5. Demut Kazimierz

6. Dubas Stanisław,  7. Durski Władysław,  8. Dymek Andrzej,  9. Filoda Bogdan,  10. Gałęzewski Bogdan

11. Gąsiorek Antoni,  12. Grupiński Sławomir,  13. Hamera Tomasz,  14. Hankowski Kazimierz

15. Kasperczak Bogdan,  16. Kranc Leszek,  17. Krystofiak Jan,  18. Kubiak Bogdan

19. Maciejewski Witalis,  20. Majtczak Waldemar,  21. Marczak Jan,  22. Mazur Kazimierz

23. Maszudziński Jerzy,  24. Matuszewski Bogusław,  25. Mikołajewski Eugeniusz

26. Mikołajewski Zdzisław,  27. Mojsiuszko Stanisław,  28. Prażuch Tadeusz

29. Smolarkiewicz Włodzimierz,  30. Sokołowski Andrzej,  31. Stawicki Stanisłw,  32. Stojek Jerzy

33. Wardecki Kazimierz,  34. Wyrębkiewicz Andrzej,  35. Zduński Alfons

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Bączkiewicz Tadeusz,  2. Dzióbkowski Adam,  3. Kasprzyk Stanisław,  4. Król Kazimierz

5. Lochyński Leszek,  6. Montewski Kazimierz,  7. Nowecki Henryk,  8. Płachta Antoni

 

 

1963

 

Technikum Leśne

Klasa V

Opiekun: Józef Chwała, Marian Furman, Marian Kałuża

1. Antoniak Stanisław,  2. Bączkowski Lechosław,  3. Gabryszak Stanisław,  4. Gago Jerzy

5. Kaczorowski Roman,  6. Krysztofik Jacek,  7. Krzemiński Antoni,  8. Kubanek Leszek

9. Kubiś Bronisław,  10. Leśiński Bożydar,  11. Likowski Jacek,  12. Łuczyński Jerzy,

13. Milewski Bogdan,  14. Mosiński Jan,  15. Muszyński Józef,  16. Naplocha Ryszard,

17. Nickowski Jerzy,  18. Nowicki Stefan,  19. Nowisz Marcin,  20. Paliszewski Romuald

21. Pawlak Jerzy,  22. Pawlik Czesław,  23. Porankiewicz Bolesław,  24. Sobczyński Marian

25. Stawicki Czesław,  26. Stranc Stanisław,  27. Szabłowski Janusz,  28. Tokarski Józef

29. Tupalski Zbigniew,  30. Warkocz Roman,  31. Zdanowski Przemysław,   32. Zieliński Stefan

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Borski Henryk,  2. Leśny Stanisław,  3. Nowak Kazimierz,  4. Pacewicz Józef

5. Stetkiewicz Jerzy,  6. Stetkiewicz Michał,  7. Wiśniewski Henryk

 

 

1964

 

Technikum Leśne

Klasa V

Opiekun: Jan Grodzicki

1. Adler Jan,  2. Bergunda Karol,  3. Brzeziński Leszek,  4. Dymek Wojciech,  5. Gilewski Wojciech

6. Grzebyta Czesław,  7. Januszewski Andrzej,  8. Jaskulski Kazimierz,  9. Klatkiewicz Bogdan

10. Latosiński Wiesław,  11. Loch Jan,  12. Mazur Jan,  13. Miecznik Andrzej,  14. Nowicki Ryszard

15. Olejniczak Jacek,  16. Ostrowski Zbigniew,  17. Paul Marek,  18. Piekoś Andrzej

19. Pikuła Eugeniusz,  20. Piosik Bogdan,  21. Regulski Łucjan,  22. Rudziński Marian

23. Sikorski Franciszek,  24. Sotek Jan,  25. Stanowski Marek,  26. Szczerba Witold

27. Więcowski Bolesław,  28. Wypijewski Waldemar

 

 

1965

 

Technikum Leśne

Klasa V

Opiekun: Mieczysław Komosiński, Wacław Binkiewicz, Marian Kałuża

1. Baran Stefan,  2. Barłożek Florian,  3. Bętka Antoni,  4. Dziubała Stefan,  5. Gidziński Stanisław

6. Graś Bogusław,  7. Gremplewski Romuald,  8. Gruntkowski Roman,  9. Günther Stefan

10. Hałdaś Tadeusz,  11. Jankowska Krystyna,  12. Kaczmarek Stefan,  13. Kamiński Ireneusz

14. Karkowski Andrzej,  15. Klause Leopold,  16. Klause Roman,  17. Kłosowski Stanisław

18. Kmieciak Henryk,  19. Komosiński Jan,  20. Krystofiak Henryk,  21. Kujawa Jerzy,  22. Kukuła Jan

23. Kusz Andrzej,  24. Łakomy Krzysztof,  25. Łosiakowski Paweł,  26. Melzacki Henryk

27. Odrobny Marian,  28. Przybyłowski Adam,  29. Rosicki Wojciech,  30. Sprada Lech

31. Stasiak Wojciech,  32. Stróżyna Henryk,  33. Tarkowski Jerzy,  34. Tecław Stanisław

35. Walczak Marek,  36. Woźniak Wojciech,  37. Zaganiaczyk Halina,  38. Żyniewicz Krzysztof

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Białek Kazimierz,  2. Przychodniak Kazimierz,  3. Stawicki Czesław

 

 

1966

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Tadeusz Stępień

1. Adamczak Tadeusz,  2. Bak Bronisław, 3. Bartol Alojzy,  4. Biskupski Zbigniew,  5. Bydałek Teresa

6. Czapul Romuald,  7. Dominiak Mirosław,  8. Dykow Konrad,  9. Furman Czesław,  10. Graj Zenon

11. Jankowiak Edward,  12. Kałka Wiktor,  13. Kaniewski Adam,  14. Karbowy Tadeusz

15. Kazanecki Mirosław,  16. Krysztofiak Józef,  17. Lenger Tomasz,  18. Łoś Wiesław

19. Mielnik Zygfryd,  20. Młodziński Emil,  21. Ozorkiewicz Jan,  22. Pintal Czesław

23. Poźniak Mieczysław,  24. Przybylski Jan,  25. Pyziak Szczepan,  26. Rosiak Henryk

27. Sieczka Tadeusz,  28. Sobień Wacław,  29. Stępień Krystyna,  30. Stryczyńska Barbara

31. Tarlas Thanasis,  32. Tybiszewski Michał,  33. Walczak Andrzej,  34. Waszak Jan

35. Wiącek Bolesław,  36. Wieczorek Janusz,  37. Wolak Czesław,  38. Wrona Mieczysław

39. Zuterek Leonard

 

Klasa Vb

Opiekun: Stefan Szymański, Jan Grodzicki

1. Adamski Hieronim,  2. Chmura Ludwik,  3. Czerniejewski Jerzy,  4. Gallas Jerzy

5. Głuszyński Aleksander,  6. Grabowski Lucjan,  7. Gralak Jan,  8. Kalinowski Marian

9. Kasiński Jacek,  10. Kaszkowiak Bogusław,  11. Klapczyński Czesław,  12. Klause Józef

13. Lamel Janusz,  14. Łukaszewicz Andrzej,  15. Maksymowicz Władysław,  16. Michalak Andrzej

17. Michalak Kazimierz,  18. Mindykowski Tadeusz,  19. Mońka Jan,  20. Opiela Zbigniew

21. Pajczyk Eugeniusz,  22. Pietrzak Kazimierz,  23. Pytasz Józef,  24. Rogaliński Maciej

25. Siejkowski Leszek,  26. Stachura Krzysztof,  27. Stojek Stanisław,  28. Syrokwasz Henryk

29. Szymański Wacław,  30. Tacik Przemysław,  31. Walczak Jerzy,  32. Wendzonka Andrzej

33. Wytykowski Adam,  34. Zalewski Romuald,  35. Ziętek Ryszard,  36. Żur Tadeusz

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Orzeł Zdzisław

 

 

1967

 

Technikum Leśne

Klasa V

Opiekun: Janusz Kaptur, Marian Zalewski, Wacław Kluczyński

1. Biskupski Wiesław,  2. Blicharski Jerzy,  3. Ewert Wojciech,  4. Gomółka Tomasz

5. Goździewicz Bernard,  6. Gronowski Mieczysław,  7. Janka Stanisław,  8. Jujeczka Wojciech

9. Kalinowski Marian,  10. Koszutowski Zygmunt,  11. Krening Andrzej,  12. Lehwark Jerzy

13. Lewandowski Andrzej,  14. Libera Ryszard,  15. Ławniczak Kazimierz,  16. Ławniczak Ryszard

17. Marko Adam,  18. Nowak Eugeniusz,  19. Nowak Józef,  20. Patyk Zbigniew,  21. Pertek Zbigniew

22. Pędziwiatr Tadeusz,  23. Smogorzewski Andrzej,  24. Sobczyk Ryszard,  25. Stefański Antoni

26. Sujkowski Ryszard,  27. Śmigielski Edmund,  28. Śmigielski Janusz,  29. Telążka Andrzej

30. Urban Jerzy,  31. Wesoły Wojciech,  32. Węgierek Józef,  33. Węgierek Witold,  34. Zieliński Jerzy

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Bruski Izajasz,  2. Dejewski Alfred,  3. Gębal Stanisław,  4. Gniot Henryk,  5. Grodzicka Zofia

6. Grzechowiak Henryk,  7. Gutfrański Eugeniusz,  8. Guński Ksawery,  9. Jabłoński Bronisław

10. Jankowski Tadeusz,  11. Jasicki Józef,  12. Jastrzembski Edward,  13. Koprowiak Zbigniew

14. Kosiedowski Teodor,  15. Kropidłowski Zenon,  16. Kucharski Stanisław,  17. Lipiński Alfons

18. Mądrzak Zenon,  19. Michalkiewicz Paweł,  20. Michalski Jan,  21. Mładanowicz Zygmunt

22. Mrotek Stefan,  23. Najdek Tadeusz,  24. Najmanowicz Teofil,  25. Nienartowicz Stanisław

26. Nierebiński Tadeusz,  27. Okupniak Edward,  28. Olejnicki Marian,  29. Płusa Wladysław

30. Puchalski Zbigniew,  31. Ratajczyk Józef,  32. Robaszyński Jerzy,  33. Sikorski Stanisław

34. Simiński Konrad,  35. Skoczylas Marian,  36. Stachnik Witold,  37. Staszewski Władysław

38. Trzęsowski Fabian,  39. Tumczyński Mieczysław,  40. Wawro Zygmunt,

41. Wojkowski Marcin,  42. Woźny Antoni,  43. Wrzodak Mieczysław,

44. Wylandowski Hieronim,  45. Zawada Władysław,  46. Zawojski Marian

 

 

1968

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Marian Kałuża, Andrzej Ignatiew, Feliks Latuszek

1. Bajor Leszek,  2. Bańcyr Ryszard,  3. Bączkiewicz Wacław,  4. Cieślik Czesław,  5. Czuba Aleksander

6. Dąbrowski Czesław,  7. Duchiewicz Franciszek,  8. Dukat Henryk,  9. Duraj Marek

10. Dziubiński Wojciech,  11. Frąckowiak Tadeusz,  12. Frąszczak Zygmunt,  13. Furman Anna

14. Gałązka Jan,  15. Hanyż Stanisław,  16. Haraj Józef,  17. Jankowska Marianna,  18. Jankowski Henryk

19. Jankowski Jan,  20. Kaczmarek Jerzy,  21. Kalisz Zbigniew,  22. Kleczka Roman,  23. Klimczak Jerzy,

24. Kluczka Wojciech,  25. Kłosowicz Tadeusz,  26. Kmieciak Paweł,  27. Kwiecień Jerzy,

28. Marciniak Lech,  29. Olejnicki Bernard,  30. Pabian Andrzej,  31. Poreda Sławomir,

32. Remenda Henryk,  33. Rybka Henryk,  34. Sajewski Ryszard,  35. Steczeń Tadeusz

36. Tomczak Wojciech,  37. Wasieczko Ryszard,  38. Włodarczak Andrzej,  39. Wójcik Edmund

40. Zachciał Jan,  41. Zajączkowski Zbigniew,  42. Zakrzewski Jan

 

Klasa Vb

Opiekun: Czesław Sielicki, Kazimierz Bąk

1. Dymek Małgorzata,  2. Koch Władysław,  3. Kościelski Ryszard,  4. Kowal Włodzimierz

5. Krzemieniewski Stanisław,  6. Kuligowski Antoni,  7. Kurczak Marian,  8. Lenger Bolesław

9. Linettej Ludwik,  10. Łagodzki Bernard,  11. Łakomy Andrzej,  12. Macioszek Andrzej

13. Majewski Włodzimierz,  14. Mańkowski Zbigniew,  15. Matuszak Ryszard,  16. Matuszewski Rafał

17. Mądrowska Urszula,  18. Metler Wojciech,  19. Michalak Jerzy,  20. Michalski Edward

21. Mikołajczak Stefan,  22. Nowacki Henryk,  23. Nyske Jerzy,  24. Parszyk Gorgoniusz

25. Pierzkała Grzegorz,  26. Proszowski Leszek,  27. Pychyński Kazimierz,  28. Radomska Barbara

29. Ratajczak Władysław,  30. Rybarczyk Mirosław,  31. Sabaj Wojciech,  32. Stankiewicz Edward

33. Stpiczyński Janusz,  34. Szurlej Antoni,  35. Wardak Jan,  36. Warnkowski Jerzy,

37. Widawski Ryszard,  38. Wierzejewski Jerzy,  39. Wojcieszkiewicz Zenon,  40. Wojcicki Ryszard

41. Wilgorski Janusz,  42. Zanuszkiewicz Stanisław,  43. Zieliński Wiesław,   44. Żmurkiewicz Leszek

 

Technikum Leśne - eksterniści

1. Bałka Wiesław,  2. Bucholc Czesław,  3. Cupa Kazimierz,  4. Jaworski Ludwik,  5. Komisarek Bronisław

6. Najdek Jan,  7. Narloch Jan,  8. Porzych Edmund,  9. Szulc Kazimierz, 10. Wolny Tadeusz

 

 

1969

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Anna Sielicka, Czesław Ziemkiewicz, Jan Talowski

1. Adamczyk Kazimierz,  2. Arkuszewski Andrzej,  3. Bilski Benedykt,  4. Brzozowski Marek 

5. Budyła Piotr,  6. Chmielewski Jerzy,  7. Cybart Jan,  8. Czechański Franciszek,  9. Ginter Bogdan

10. Gredczyszyn Waldemar,  11. Grzęda Tadeusz,  12. Halladin Krzysztof,  13. Jaroszewski Leszek

14. Jedliński Józef,  15. Jerzykiewicz Aleksander,   16. Konieczka Roman,  17. Królikowski Ryszard

18. Krupa Tadeusz,  19. Kupczak Ryszard, 20. Łątka Wacław,  21. Modrzejewski Józef               

22. Makush Woronicz Adam,  23. Marciniak Zenon,  24. Mohylowski Jan,  25. Mula Grzegorz         

26. Oman Czesław,  27. Pacholski Włodzimierz,  28. Pawlak Piotr,  29. Potyralski Romuald         

30. Rakowski Stanisław,  31. Tadyszak Krzysztof,  32. Wilk Witold,  33. Wojciechowski Tadeusz

34. Wojciński Henryk,  35. Wysoczański Edward,  36. Zalech Stanisław,  37. Zdun Andrzej

 

Klasa Vb

Opiekun: Zdzisława Zalewska

1. Bieniaszewski Ryszard,  2. Błaszczyński Jan,  3. Buczkowski Benedykt,  4. Cyganek Piotr

5. Dąbrowski Ryszard,  6. Głowacki Zenon,  7. Gruszkowski Zygmunt,  8. Grzech Zenon

9. Ignasiak Ryszard,  10. Jędrzejewski Bogdan,  11. Konieczny Andrzej,  12. Królikowski Zbigniew

13. Krzywicki Władysław,  14. Majewski Ryszard,  15. Marcinkiewicz Eugeniusz

16. Matuszczak Krystyna,  17. Matuszczyk Krzysztof,  18. Mikołajczak Maciej,

19. Mokrosiński Kazimierz,  20. Nadolczak Kazimierz,  21. Opiela Ryszard,  22. Pawlak Stanisława

23. Piekarczyk Zbigniew,  24. Sałagan Andrzej,  25. Sobczak Wojciech,  26. Stachowski Andrzej

27. Świerkocki Teodor,  28. Trzciałkowski Zbigniew,  29. Ugorek Jerzy,  30. Widuch Kazimierz

31. Wolcendorf Wojciech

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Kazimierz Bąk

1. Furman Maria,  2. Góralewski Andrzej,  3. Gredczyszyn Barbara,  4. Jaremko Piotr,

5. Kaczmarek Genowefa,  6. Kawa Adam,  7. Kolińska Irena,  8. Maciaszek Krystyna,

9. Stoińska Barbara,  10. Wicher Ryszard,  11. Ziomek Krystyna,  12. Ziomek Zenon

 

 

1970

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Antoni Lemowik

1. Bielicki Eugeniusz,  2. Borula Jan,  3. Dyderski Janusz,  4. Hałas Michał,  5. Jankowski Zbigniew

6. Jaskuła Lech,  7. Knieć Gerard,  8. Krysiak Lech,  9. Krzysiak Jan,  10. Libera Irena

11. Ławrynowicz Jan,  12. Matuszewski Janusz,  13. Musiał Stanisław,  24. Nowogórski Andrzej

15. Obajda Marek,  16. Olejnicki Andrzej,  17. Oleszak Eugeniusz,  28. Paszkowski Andrzej

19. Rękosiewicz Andrzej,  20. Sasin Marek,  21. Słodowicz Ryszard,  22. Sobień Stanisław

23. Spalony Leszek,  24. Staniszewski Andrzej,  25. Stręk Karol,  26. Szokalski Jerzy

27. Umławski Stanisław,  28. Widawski Mieczysław,  29.Wiśniewski Tomasz,  30. Wojnarowski Ryszard

31. Zachaś Mieczysław,  32. Zieliński Zbigniew,  33. Żerebecki Adam

 

Klasa Vb

Opiekun: Ryszard Piotrowski, Andrzej Przesłański

1. Bartknecht Gerard,  2. Białek Krzysztof,  3. Braun Gedymin,  4. Bydałek Henryk

5. Ciesielski Kazimierz,  6. Dams Witold,  7. Dębski Andrzej,  8. Dymek Halina,  9. Gellert Wojciech

10. Gralewski Zbigniew,  11. Kasprzyk Mieczysław,  12. Kubrak Józef,  13. Łaćwik Zdzisław

14. Łapkiewicz Adam,  15. Łopiński Ryszard,  16. Michalak Marian,  17. Mróz Bernard

18. Olejniczak Wojciech,  19. Olichwier Wiesław,  20. Ptak Kazimierz,  21. Purgiel Jerzy

22. Radej Włodzimierz,  23. Rak Ryszard,  24. Rybarczyk Andrzej,  25. Szulc Jerzy

26. Szymański Zbigniew,  27. Teodorczyk Wojciech,  28. Węgierek Irena,  29. Wierzbowski Zbigniew

30. Wojciechowski Wojciech,  31. Wróblewski Jerzy,  32. Zalewski Mirosław,  33. Zimny Michał

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Antoni Lemowik

1. Baryga Jerzy,  2. Czapla Helena,  3. Dec Janina,  4. Jelonek Rudolf,  5. Kowalski Piotr

6. Rubach Florian

 

 

1971

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Wacław Kluczyński

1. Chojnacki Wiesław,  2. Czajka Eugeniusz,  3. Franczak Marek,  4. Grzeluszka Marek

5. Gulbicki Stanisław,  6. Janiszewski Wojciech,  7. Klis Krystian, 8. Malendowicz Marek

9. Paluszkiewicz Aneta,  10. Pawłowski Paweł,  11. Rybarczyk Grzegorz,  12. Szymkowiak Małgorzata

13. Śmiechowski Kazimierz,  14. Wardyński Tadeusz,  15. Wiewiórkowski Marek,  16. Wiśniewski Jerzy

17. Zaworka Henryk,  18. Ziółkowski Andrzej,  19. Znajdek Bogusław,  20. Żurawski Jan

 

Klasa IVb

Opiekun: Mirosława Nowacka

1. Bączkiewicz Roman,  2. Czekała Michał,  3. Chwin Tadeusz,  4. Fijałkowski Tadeusz

5. Gorzechowski Marek,  6. Graś Eugeniusz,  7. Grubczak Gwidon,  8. Gulczyński Henryk

9. Janicki Adam,  10. Jędrzejewski Alojzy,  11. Kubiak Andrzej,  12. Kulesza Edward

13. Ławniczak Andrzej,  14. Matuszewski Grzegorz,  15. Nowicki Jacek,  16. Pakuła Marian

17. Rymszewicz Wiesław,  18. Sołtysiński Ryszard,  19. Wolicki Ryszard,  20. Zuzelski Bogusław

21. Żukiewicz Józef

 

Klasa Va

Opiekun: Tadeusz Stępień, Feliks Latuszek

1. Antczak Wojciech,  2. Borzych Andrzej,  3. Chrastek Franciszek,  4. Dolski Leszek,  5. Gorzycki Marek

6. Harmaciński Włodzimierz,  7. Kabaciński Dariusz,  8. Kamiński Zenon,  9. Karolak Grzegorz

10. Koch Wojciech,  11. Krakowiak Henryk,  12. Krawczyk Andrzej,  13. Łabój Grzegorz

14. Malewicz Stanisław,  15. Mroczek Stanisław,  16. Nowak Krystyna,  17. Nowak Maria

18. Paździorko Tadeusz,  19. Porolniczak Ryszard,  20. Putresza Janusz,  21. Pyrczak Józef

22. Różycki Jerzy,  23. Schedler Jerzy,  24. Skoczylas Jan,  25. Szukała Elżbieta,

26. Śremski Tadeusz,  27. Świerblewski Jan,  28. Tomczak Jerzy,  29. Walerwoski Mirosław,

30. Waśko Maria,  31. Wojdziak Zbigniew,  32. Zawodny Marek,  33. Ziopaja Jerzy

 

Klasa Vb

Opiekun: Jan Grodzicki

1. Barłóg Zbigniew,  2. Bedyński Jan,  3. Bzdręga Antoni,  4. Dembiński Wiesław

5. Gałązka Krzysztof,  6. Graj Halina,  7. Grzybowski Andrzej,  8. Jarmuż Witold,  9. Kałuziński Marian

10. Kaźmierczak Andrzej,  11. Kosiak Andrzej,  12. Kowalski Jan,  13. Magdziarz Danuta

14. Nowacki Eugeniusz,  15. Nowak Daniel,  16. Nowak Jolanta,  17. Obrocki Jan,  18. Rożek Marek

19. Rzysko Krystyna,  20. Skłodowski Ryszard,  21. Szrajber Zbigniew,  22. Tomczyński Adam

23. Trzebiński Tadeusz,  24. Wardęga Hieronim,  25. Wierchowicz Józef,  26. Wiśniewska Alina

27. Wiza Irena,  28. Ząbek Andrzej

 

 

1972

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Maria Latuszek

1. Chitro Jerzy,  2. Dera Marek,  3. Domagalski Lech,  4. Fabiański Stanisław,  5. Goll Roman

6. Gredczyszyn Paweł,  7. Gromadziński Bogumił,  8. Guzik Paweł,  9. Harmaciński Zygmunt

10. Joachimiak Paweł,  11. Kamiński Franciszek,  12. Kłossowski Roman,  13. Kramer Wojciech

14. Łusiewicz Jerzy,  15. Marcinkowski Bernard,  16. Michniacka Elżbieta,  17. Musiał Franciszek

18. Nowicki Wojciech,  19. Pisula Zenon,  20. Połczyński Stanisław,  21. Sieroń Kazimierz

22. Sierszeń Dariusz,  23. Sokołowski Jacek,  24. Szymański Michał,  25. Talarczyk Lech

26. Wieczorek Grażyna,  27. Wiktorczyk Kazimierz,  28. Zalewska Elżbieta,  29. Zmyślony Lech

 

Klasa IVb

Opiekun: Andrzej Ignatiew, Kazimierz Bąk

1. Błędzki Leszek2. Bydłowski Andrzej,  3. Czekalski Grzegorz,  4. Duda Grzegorz,

5. Ewert Grażyna,  6. Gaik Bronisław,  7. Grunt Alfred,  8. Hejne Józef,  9. Jaremko Alicja

10. Jendrysiak Henryk,  11. Kociałkowski Maciej,  12. Kmiotek Kazimierz,  13. Kowal Andrzej

14. Lijewska Dorota,  15. Łagodzka Gabriela,  16. Magdziarz Grażyna,  17. Moryś Barbara

18. Nolbert Piotr,  19. Nowak Leszek,  20. Obrochta Andrzej,  21. Pepke Tadeusz,  22. Piński Henryk

23. Przybysz Zenon,  24. Różański Jerzy,  25. Różycka Jadwiga,  26. Sotek Ryszard,

27. Stachowiak Wanda,  28. Śmigaj Władysław,  29. Walczak Zygmunt,  30. Wawrzyniak Ryszard

31. Wrzeszcz Włodzimierz,  32. Wylegała Zenon,  33. Zając Mieczysław

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Feliks Latuszek, Wacław Kluczyński

1. Bilitz Włodzimierz,  2. Burdukiewicz Krystyna,  3. Buśko Kazimiera,  4. Ciopińska Małgorzata

5. Dejewski Włodzimierz,  6. Flieger Ksawery,  7. Jeziorny Jan,  8. Karkosz Gabriela,

9. Kokoszka Kazimiera,  10. Krentzinger Andrzej,  11. Mantaj Zdzisława,  12. Michałkowski Piotr,

13. Piątkowski Józef,  14. Piechota Irena,  15. Rossochacki Edward,  16. Rozmarynowski Alojzy,

17. Stawińska Waltrand, 18. Stępień Artur,  19. Stoma Józef,  20. Szukała Barbara,

21. Tokarzewski Wiesław

 

 

1973

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Bożena Drygalska, Mirosława Nowacka

1. Bartkowiak Waldemar,  2. Boguszyński Ryszard,  3. Cieślik Jerzy,  4. Chwaliszewski Mariusz

5. Doszczeczko Zdzisław,  6. Filipiak Witold,  7. Garczyński Zdzisław,  8. Gębala Janusz,

9. Goraj Leszek,  10. Hauza Stanisław,  11. Ignaczak Ryszard,  12. Kostecki Bogumił,

13. Kotulski Jerzy,  14. Melerowicz Dariusz,  15. Napierała Roman,  16. Naruszewicz Marek,

17. Nowaczyk Krzysztof,  18. Nowak Jerzy,  19. Przyłucki Julian,  20. Ratajczyk Grażyna,

21. Skorniak Janusz,  22. Sobczak Elżbieta,  23. Sprawska Danuta,  24. Szynka Zbigniew,

25. Targiel Jan,  26. Wesołowski Jan,  27. Wiśniewski Paweł,  28. Wittke Anna,  29. Żuchowski Piotr

 

Klasa IVb

Opiekun: Jan Łopuski, Mieczysław Komosiński

1. Adamski Marek,  2. Chodkiewicz Jacek,  3. Cieśla Bogdan,  4. Dobski Wojciech,  5. Fiałka Marian

6. Grabski Wojciech,  7. Grupa Roman,  8. Jaroszewicz Marek,  9. Jasiński Leszek,  10. Krych Rafał

11. Lipiński Zygmunt,  12. Marcinkowski Mirosław,  13. Mula Zdzisław,  14. Otulakowski Roman

15. Pacholski Adam,  16. Pankowski Ryszard,  17. Piątek Ryszard,  18. Petniunas Rajmund

19. Rek Zbigniew,  20. Storman Zygmunt,  21. Szczypka Sylwester,  22. Węglarek Andrzej

23. Winkowski Piotr,  24. Wygralak Stanisław,  25. Zimny Kazimierz

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Zbigniew Drygalski, Mirosława Nowacka

1. Błoszko Włodzimierz,  2. Brdęg Jan,  3. Frątczak Józef,  4. Hryncewicz Halina,  5. Kowal Grzegorz

6. Malujda Danuta,  7. Niedźwiecki Jan,  8. Sołecki Andrzej,  9. Stasiowski Ryszard

10. Śledziński Zbigniew,  11. Śremski Stefan

 

 

1974

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Antoni Lemowik, Kazimierz Bąk, Mieczysław Komosiński

1. Andrzejak Paweł,  2. Bardziński Marek,  3. Bobiński Roman,  4. Degórski Stefan,

5. Felisiak Stanisław,  6. Fryś Łucja,  7. Grendel Janusz,  8. Grzebyszak Zdzisław,  9. Jastrząb Krzysztof,

10. Kaczmarek Jan,  11. Kaftaniak Henryk,  12. Kawa Leopold,  13. Kinowski Leszek,

14. Kopeć Andrzej,  15. Książkiewicz Leszek,  16. Kuchta Henryk,  17. Kujawa Tomasz,

18. Lembicz Janusz,  19. Leśnik Roman,  20. Majewski Zdzisław,  21. Melcer Grzegorz,

22. Napierała Włodzimierz,  23. Pertek Bronisława,  24. Popiołkiewicz Leszek,  25. Przychodniak Maria,

26. Pyszniak Henryk,  27. Regulski Zbigniew,  28. Rutkowski Krzysztof,  29. Sawiński Ryszard,

30. Sokołowski Marian,  31. Sroka Jarosław,  32. Stochaj Ryszard,  33. Stranc Donat,

34. Strzałkowski Piotr,  35. Tomaszewski Jerzy,  36. Wargin Hanna,  37. Witt Jarosław

 

Klasa IVb

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Balcerowiak Roman,  2. Bartol Roman,  3. Bauza Paweł,  4. Dolata Ryszard,

5. Drzewiński Wojciech,  6. Gawron Mieczysław,  7. Gotowała Zbigniew,  8. Heliński Zbigniew,

9. Henke Witold,  10. Jahns Zbigniew,  11. Jaroszewicz Sławomir,  12. Kabaciński Mateusz,

13. Kina Urszula,  14. Kłoskowski Jarosław,  15. Krawczyk Krzysztof,  16. Kubiak Maria,

17. Kubicki Ryszard,  18. Leszko Krystyna,  19. Liebek Mariusz,  20. Lorek Tadeusz,

21. Łabędzki Paweł,  22. Maćkowiak Grzegorz,  23. Nowak Marek,  24. Ostrycharz Włodzimierz,

25. Pawlaczyk Tadeusz,  26. Pokojowy Tadeusz,  27. Rawicki Waldemar,  28. Rolniczak Iwona,

29. Rozmarynowski Krzysztof,  30. Rozmiarek Benedykt,  31. Rój Andrzej,

32. Skowroński Stanisław,  33. Sochacki Mieczysław,  34. Wiza Tadeusz,  35. Wylegała Jadwiga

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Jan Talowski

1. Bielejewski Czesław,  2. Hajse Teresa,  3. Hajse Zbigniew,  4. Kalinowska Teresa

5. Konieczny Hilary,  6. Lipiec Jan,  7. Polcyn Tadeusz,  8. Stochaj Barbara,  9. Szypa Henryk

10. Tereszczak Tadeusz,  11. Urbański Czesław,  12. Zaworska Bogna,  13. Zubek Edward

 

 

1975

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Jan Talowski

1. Adamowicz Jan,  2. Bojewski Dariusz,  3. Bolimowski Jerzy,  4. Borowiak Jan,  5. Borucki Józef

6. Buśko Edward,  7. Chrastek Aleksander,  8. Garbowski Grzegorz,  9. Gintrowski Wacław

10. Gruszka Andrzej,  11. Hauza Marian,  12. Jagielski Bogumił,  13. Jaskóła Donald,

14. Kasprzak Zenon,  15. Kaziński Tadeusz,  16. Kołodziejczak Witold,  17. Konieczka Wojciech

18. Konieczny Leonard,  19. Kowalczyk Andrzej,  20. Krakowiak Aleksander,

21. Krukowski Ryszard,  22. Kubiak Marian,  23. Kuchta Stanisław,  24. Marcinkowski Mirosław,

25. Marks Stanisław,  26. Matysiak Krystyna,  27. Mielnik Władysław,  28. Mula Jerzy,

29. Nowak Roman,  30. Paruszewski Krzysztof,  31. Pawlaczyk Mieczysław,  32. Pieczyński Andrzej

33. Piotrowski Lechosław,  34. Rybarczyk Bogdan,  35. Stanisławiak Wiesław,  36. Streich Ryszard

37. Wika Roman,  38. Wiśniewski Waldemar,  39. Wylegała Roman,  40. Zmyślony Marek

 

Klasa IVb

Opiekun: Jan Grodzicki

1. Bartoszewski Piotr,  2. Bogdan Anna,  3. Brygman Ryszard,  4. Bylewski Jan,

5. Czarnecki Andrzej,  6. Czarnecki Wiesław,  7. Grupiński Tadeusz,  8. Hagel Maria

9. Halikowski Julian,  10. Jagła Henryk,  11. Kaczmarek Jadwiga,  12. Karamon Zenon

13. Konk Andrzej,  14. Kowalski Dariusz,  15. Larek Adam,  16. Lewandowski Ryszard

17. Łukomski Zbigniew,  18. Michalski Mirosław,  19. Mrozek Leszek,  20. Nowak Roman

21. Nowak Zdzisław,  22. Olęderek Roman,  23. Pędziwiatr Jerzy,  24. Piechota Henryk

25. Piotrowicz Andrzej,  26. Rzeszuto Andrzej,  27. Rzymski Piotr,  28. Sadłocha Marek

29. Sikorski Adam,  30. Strzelski Piotr,  31. Suchanecki Maciej,  32. Szrama Tadeusz,

33. Wesołowski Paweł,  34. Wiśniewski Sylwester,  35. Wojciechowski Włodzimierz,

36. Wójcicki Andrzej,  37. Zalewski Jerzy, 38. Zelent Henryk

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Ernest Dyla

1. Chojnacki Tomasz,  2. Dratwia Henryk,  3. Dudziak Czesława,  4. Jankowski Bernard

5. Jarosławski Zenon,  6. Kasperowicz Kazimierz,  7. Komosińska Izabella,  8. Pawlak Hubert

9. Piasek Ludwik,  10. Podyma Ryszard,  11. Piechnik Zdzisław,  12. Stasierski Henryk

13. Stefanowicz Wacław,  14. Szymański Bogusław,  15. Szymański Krzysztof,

16. Szymański Tomasz,  17. Traczyk Adam,  18. Wieczorek Władysław, 19. Zielińska Danuta

 

 

1976

Z powodu wydłużenia cyklu nauki brak absolwentów

 

 

1977

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Maria Latuszek, Wacław Kluczyński

1. Adamczyk Tomasz,  2. Bardziński Tomasz,  3. Bednarek Krystyna,  4. Dolata Marek

5. Dziel Grzegorz,  6. Garbacz Gabriel,  7. Grobelny Jacek,  8. Góźdź Przemysław

9. Juskowiak Henryk,  10. Kamyszek Krzysztof,  11. Kasper Ludomira,  12. Korzeniewska Krystyna

13. Kowalski Wojciech,  14. Łażewski Zbigniew,  15. Małecki Marek,  16. Marmur Andrzej

17. Matkowski Jan,  18. Michalak Sylwester,  19. Napierała Zdzisław,  20. Niedzielski Kazimierz

21. Olejnik Mirosław,  22. Pawlik Eugeniusz,  23. Prais Jerzy,  24. Ptak Marek

25. Skotarczak Ireneusz,  26. Stachowiak Jacek,  27. Stańczyk Jan,  28. Sudoł Jerzy

29. Surma Mirosław,  30. Sztyler Andrzej,  31. Szymański Edward, 32. Wiśniewski Maciej

33. Wojcieszak Paweł,  34. Wojtysiak Krzysztof,  35. Zatorski Andrzej

 

Klasa Vb

Opiekun: Zdzisława Zalewska, Ludwik Bogdan, Mieczysław Komosiński

1. Chrobot Józef,  2. Czarnecki Tadeusz,  3. Czyżewski Piotr,  4. Dziurla Krzysztof,

5. Fonrobert Eugeniusz,  6. Głowacki Waldemar,  7. Górecki Grzegorz,  8. Hering Franciszek

9. Imała Mirosław,  10. Jankowski Stanisław,  11. Kamiński Janusz,  12. Klofik Danuta

13. Kornobis Mieczysław,  14. Kubiś Urszula,  15. Kucharczyk Jarosław,  16. Lewandowski Julian

17. Ławiński Mirosław,  18. Mikołajczyk Mirosław,  19. Myszkowski Zenon,  20. Najgebaor Jan

21. Naplocha Antoni,  22. Nowak Andrzej,  23. Nowak Elżbieta,  24. Nowakowski Jarosław

25. Ratajczak Irena,  26. Regulski Andrzej,  27. Sobel Maria,  28. Szaj Jacek,  29. Szołtysek Piotr

30. Wartecki Bronisław,  31. Wieczorek Barbara

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Abramik Józef,  2. Błaszczak Stanisław,  3. Głowacz Władysław,  4. Guszczak Benon

5. Krawczyk Zygfryd,  6. Mądry Andrzej,  7. Płócienniczak Kazimierz,  8. Rączka Jan

9. Szarzec Ryszard,  10. Tuta Zdzisław,  11. Zatoń Ryszard,  12. Zieliński Ryszard

 

 

1978

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Irena Żurkiewicz

1. Ancuta Danuta,  2. Bednarek Julian,  3. Bilon Andrzej,  4. Brdęk Janusz,  5. Broża Józef

6. Dzikowski Józef,  7. Gracz Małgorzata,  8. Grupińska Maria,  9. Górniak Andrzej

10. Helgelmann Andrzej,  11. Janowski Leszek,  12. Kępa Piotr,  13. Komassa Władysław

14. Królak Zdzisław,  15. Kujawa Wojciech,  16. Lubas Jan,  17. Łabędzki Eugeniusz

18. Mieczkowski Mirosław,  19. Mietlicka Dorota,  20. Neska Jerzy,  21. Niedzielski Hubert

22. Olejniczak Przemysław,  23. Paliwoda Zofia,  24. Pawlak Andrzej,  25. Raczkowski Julian

26. Szymkowiak Dominik,  27. Tritt Zbigniew,  28. Turlejski Wenancjusz,  29. Walkowiak Paweł

30. Wiśniewski Mirosław,  31. Zawiślak Jerzy

 

Klasa Vb

Opiekun: Lech Żurkiewicz

1. Biernaczyk Dariusz,  2. Chomiak Mieczysław,  3. Czerniejewski Jacek,  4. Garus Józef

5. Gawron Sławomir,  6. Grzebyta Marek,  7. Janowski Krzysztof,  8. Kłossowski Marian

9. Krukowski Ryszard,  10. Kwiatkowski Jerzy,  11. Liszkowski Waldemar,  12. Nalaskowski Damian

13. Nowacki Zdzisław,  14. Olszewski Zbigniew,  15. Sadzisz Wlademar,  16. Skrok Leszek

17. Szcześniak Marek,  18. Szymański Jarosław,  19. Szymko Jan,  20. Twardowski Leszek

21. Wasicki Eugeniusz,  22. Wira Marek,  23. Wojdanowicz Władysław,  24. Wypijewski Andrzej

25. Żeromski Jerzy

 

Klasa Vc

Opiekun: Ernest Dyla

1. Bober Maria,  2. Drozdżyński Jan,  3. Dzięciołowski Henryk,  4. Fibik Leszek,  5. Fibingier Andrzej

6. Gronowski Jacek,  7. Hadryś Zygmunt,  8. Jagieła Jan,  9. Klecha Henryk,  10. Kowalski Waldemar

11. Krawczyk Wiesław,  12. Krawiec Bronisław,  13. Krupa Danuta,  14. Łyszczarz Zbigniew

15. Michalski Andrzej,  16. Nieruchalski Józef,  17. Nogaj Krzysztof,  18. Noweta Jerzy

19. Olejniczak Karol,  20. Pawlak Marek,  21. Pawlicki Stanisław,  22. Pawlicki Tomasz

23. Sidorko Jacek,  24. Taborski Maciej,  25. Tomaszewski Grzegorz,  26. Ulbrich Joanna

27. Wietecha Andrzej,  28. Wosiak Włodzimierz

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Wacław Kluczyński

1. Antoszewski Piotr,  2. Dąbrowski Jan,  3. Dąbrowski Mirosław,  4. Dolska Danuta

5. Dominiak Kazimierz,  6. Góral Jadwiga,  7. Gzyl Szczepan,  8. Kaftaniak Danuta

9. Olejniczak Eugeniusz,  10. Pietrzak Edmund,  11.Poll Sławomir,  12. Sobczak Stefan

13. Sokołowska Elżbieta,  14. Thiel Jarosława,  15. Wronowski Kazimierz

 

 

1979

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Zdzisław Gibowski, Andrzej Przesłański

1. Andrzejewski Krzysztof,  2. Augustyniak Maria,  3. Bielawski Stanisław,  4. Coda Małgorzata

5. Gąciarz Bogusław,  6. Jarosik Mirosław,  7. Kaczmarek Longina,  8. Kamiński Waldemar

9. Karolak Adam,  10. Karkosz Bogdan,  11. Kaźmierczak Małgorzata,  12. Kępa Maria

13. Knast Zdzisław,  14. Kolańczyk Krzysztof,  15. Koprowski Piotr,  16. Kowalczyk Izydor

17. Kowalski Marek,  18. Koza Jacek,  19. Maj Marian,  20. Marciniak Lech,  21. Marciniak Marek

22. Matkowski Jan,  23. Napierała Dariusz,  24. Olek Sławomir,  25. Opas Leszek,

26. Stoiński Sławomir,  27. Szukała Bogdan,  28. Wesołowski Dariusz,  29. Wiliński Zbigniew

30. Wojtkowiak Mirosław

 

Klasa Vb

Opiekun: Hilary Szukała, Elżbieta Wojcieszak

1. Bartosiak Grzegorz,  2. Feder Grzegorz,  3. Gajewski Jerzy,  4. Grzebyta Leon,  5. Jabłoński Jan

6. Janasik Bogdan,  7. Kałużny Leszek,  8. Kupler Grzegorz,  9. Lutomski Marek,

10. Michalski Andrzej,  11. Nowak Edmund,  12. Orchowski Włodzimierz,  13. Pawlik Ryszard

14. Piotrowski Roman,  15. Przybylski Mirosław,  16. Rogoziński Jerzy,  17. Siekacz Lech

18. Sikora Zbigniew,  19. Szczepański Janusz,  20. Walewicz Wiesław,  21. Wenikajtys Andrzej

22. Wesołowski Marek,  23. Wiśniewski Ryszard,  24. Wolniewicz Waldemar,

25. Woszczyński Jerzy,  26. Wielkopolan Janusz

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Irena Żurkiewicz, Hilary Szukała

1. Chojnacki Zbigniew,  2. Dolny Adam,  3. Duda Jan, 4. Dyliński Ireneusz,  5. Glinka Tomasz

6. Gruchała Ewa,  7. Idziaszek Zenobia,  8. Pierzchała Andrzej,  9. Sołtysiak Tadeusz

10. Zięba Jan,  11. Zimiński Kazimierz

 

 

1980

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Jan Grodzicki

1. Biernacki Lucjan,  2. Bilska Maria,  3. Bździuch Sławomir,  4. Frąckowiak Mirosława

5. Gdański Bogdan,  6. Górzny Józef,  7. Jesiołowski Czesław,  8. Joachimiak Jacek

9. Kaźmierczak Dorota,  10. Kinowski Mirosław,  11. Kołacki Romuald,  12. Kowal Stefan

13. Kromolicki Leszek,  14. Łuczak Dorota,  15. Łuka Marek,  16. Maliński Wojciech

17. Meler Mieczysław,  18. Najs Marek,  19. Nowak Jolanta,  20. Nowak Marek,  21. Polcyn Dorota

22. Roszkowiak Grzegorz,  23. Rzepka Wojciech,  24. Siekierski Grzegorz,

25.Szymański Romuald,  26. Szymański Włodzimierz,  27. Tafiłowska Renata,  28. Tylski Stanisław,

29. Wiese Wiesław,  30. Wolniewicz Jarosław,  31. Wyrwas Roman,  32. Zalewski Stanisław

 

Klasa Vb

Opiekun: Jan Talowski

1. Dassuj Marek,  2. Dreger Romuald,  3. Filip Sławomir,  4. Gajda Mirosław,  5. Goryniak Mirosław

6. Kaczmarek Jan,  7. Kostrzewa Mariusz,  8. Kozłowski Krzysztof,  9. Krysztofiak Eugeniusz

10. Lala Piotr,  11. Mądry Piotr,  12. Misiak Jan,  13. Olejniczak Remigiusz,  14. Sambor Janusz

15. Sikorski Janusz,  16. Słupecki Mirosław,  17. Tomala Krzysztof,  18. Tomala Piotr

19. Wernicki Krzysztof,  20. Witomski Maciej,  21. Wysoczański Tadeusz,  22. Zbytnik Eugeniusz

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Ernest Dyla

1. Białczak Krzysztof,  2. Borowiak Kazimierz,  3. Ciudziński Eugeniusz,  4. Demucha Tadeusz

5. Dziaduch Elżbieta,  6. Dzióbkowska-Zielińska Jadwiga,  7. Kasica Janusz,  8. Klimpel Edward

9. Komosińska Urszula,  10. Lange Stefan,  11. Lipiec Antoni,  12. Lis Jolanta,  13. Mańka Jan

14. Martyniuk Józef,  15. Mazur Remigiusz,  16. Nadolski Leon,  17. Paradowski Henryk

18. Rębarz Roman,  19. Świątek Edward,  20. Urbańczak Romuald

 

Średnie Studium Zawodowe Zaoczne

Opiekun: Jan Talowski, Jan Grodzicki

1. Białecki Janusz,  2. Bednarz Eugeniusz,  3. Gras Teresa,  4. Iwanicka Krystyna

5. Knobelsdorf Bohdan,  6. Kowalska Krystyna,  7. Marcinkowski Zygmunt,  8. Michalak Bolesław

9. Michalak Bożena,  10. Mieszała Edward,  11. Nizio Jan,  12. Pietrzak Bogusław,

13. Rutkowski Wojciech,  14. Rydz Lucjan,  15. Szymczak Irena,  16. Świerzyński Karol

17. Wińkowski Joachim,  18. Włodarska Maria,  19. Wójcik Władysław,  20. Zalewski Józef

21. Zasada Józef

 

 

1981

 

Technikum Leśne

Klasa V

Opiekun: Janusz Wojcieszak, Ernest Dyla

1. Baśkiewicz Sławomir,  2. Drzewniczak Waldemar,  3. Frajer Adam,  4. Jeliński Adam

5. Kędzierski Roman,  6. Kluza Piotr,  7. Koza Włodzimierz,  8. Kulbicki Przemysław

9. Łusiewicz Krzysztof,  10. Miecznik Wiesław,  11. Międzybrocki Piotr,  12. Młodzik Andrzej

13. Moska Krzysztof,  14. Mrowiński Paweł,  15. Nowaczyk Ryszard,  16. Nowak Mirosław

17. Olejnik Krzysztof,  18. Pierko Mirosław,  19. Ramucki Jarosław,  20. Reszelewski Przemysław

21. Rogoziński Grzegorz,  22. Roszyk Mariusz,  23. Rummel Dariusz,  24. Ryszewski Zbysław

25. Spychała Jarosław,  26. Stępień Jerzy,  27. Szarecki Zbigniew,  28. Tuta Leszek

29. Wojtysiak Janusz,  30. Zieliński Dariusz

 

 

1982

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Wacław Kluczyński

1. Bialik Ryszard,  2. Borowski Paweł,  3. Ćwikliński Henryk,  4. Drzazgowski Ewaryst

5. Górecki Andrzej,  6. Grzech Tadeusz,  7. Grześkowiak Maciej,  8. Jankowski Włodzimierz

9. Jeziorski Waldemar,  10. Kapela Jerzy,  11. Kaźmierczak Stanisław,  12. Kiełbasa Tomasz

13. Król Roman,  14. Kunicki Dariusz,  15. Michalak Mirosław,  16. Nagiewicz Marek

17. Piotrowski Tadeusz,  18. Stegenda Krzysztof,  19. Stroiwąs Paweł,  20. Szałkowski Jarosław

21. Śliwiński Jarosław,  22. Urbanek Jarosław,  23. Woźniak Bogdan

 

Klasa Vb

Opiekun: Zofia Gałęska

1. Braczyński Zbigniew,  2. Drzewiecki Edward,  3. Dymek Bogusław,  4. Graduszewski Zbigniew

5. Jóźwiak Jacek,  6. Kaźmierek Henryk,  7. Kęsicki Jan,  8. Klag Piotr,  9. Kontarski Jarosław

10. Krajkowski Roman,  11. Lampasiak Grzegorz,  12. Magdziarz Jerzy,  13. Malczyk Adam

14. Mazur Jarosław,  15. Ogorzeja Leszek,  16. Poliński Zbigniew,  17. Skrzypczak Rafał

18. Stablewski Zbigniew,  19. Stasiak Dariusz,  20. Suchora Marek,  21. Todwen Krzysztof

22. Wawrzyniak Roman

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Zofia Gałęska

1. Baranowski Waldemar,  2. Baryłko Mirosław,  3. Dębowski Benedykt,  4. Eitner Błażej

5. Gralak Włodzimierz,  6. Graś Wiesława,  7. Jachimowicz Andrzej,  8. Korus Mariusz

9. Krużyński Waldemar,  10. Niewczyk Jacek,  11. Okapiec Jan,  12. Pietrucha Roman,

13. Potkowski Zbigniew,  14. Przybylski Antoni,  15. Samsel Przemysław

16. Swebodziński Ryszard, 17. Ulan Bogusław,  18. Walczak Sławomir

 

 

1983

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Maria Polińska

1. Błachowiak Zbigniew,  2. Cieślak Jacek,  3. Denkiewicz Jacek,  4. Gromada Krzysztof,  5. Grzyś Jan

6. Handke Marek,  7. Haremza Wiesław,  8. Hemmerling Stanisław,  9. Jezierski Jacek

10. Kaźmierczak Małgorzata,  11. Klimacki Mariusz,  12. Kujawa Zbigniew,  13. Łusiewicz Tomasz

14. Małecki Zbigniew,  15. Matela Maciej,  16. Matusiak Krzysztof,  17. Michalak Grzegorz

18. Nowicki Waldemar,  19. Nowicz Marek,  20. Rożek Jan,  21. Samborski Grzegorz

22. Soboczyński Albin,  23. Szałowiński Dariusz,  24. Szczublewski Tomasz,  25. Trąbski Zbigniew

26. Wojda Krzysztof,  27. Zielińska Krystyna

 

  Klasa Vb

Opiekun: Włodzimierz Poliński

1. Brychczyński Tomasz,  2. Dawidowski Piotr,  3. Graczyk Marek,  4. Hamerski Waldemar

5. Juszczak Przemysław,  6. Kamiński Bogusław,  7. Kamiński Marek,  8. Kaźmierczak Jacek

9. Kisiela Wojciech,  10. Kubiak Lucyna,  11. Kurach Wiesław,  12. Małysko Adam

13. Marciniak Józef,  14. Mazur Maciej,  15. Mądrzak Piotr,  16. Nowicki Krzysztof,

17. Orzeł Zbigniew,  18. Pietkiewicz Maciej,  19. Sałachub Roman,  20. Simiński Grzegorz

21. Simiński Jacek,  22. Skorupa Dariusz,  23. Sołtysiak Jacek,  24. Torzyńska Renata

25. Westphal Marian,  26. Winiecki Krzysztof,  27. Wojciechowski Mirosław

 

 

1984

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Mieczysław Komosiński, Małgorzata Zalewska

1. Ancuta Małgorzata,  2. Bajlak Medard,  3. Byczek Marzanna,  4. Filut Maciej,  5. Helon Jarosław

6. Janiak Krzysztof,  7. Jańczak Jarosław,  8. Kłodziński Paweł,  9. Komosiński Marek

10. Kubiś Jolanta,  11. Kubiś Piotr,  12. Kwiatkowski Ireneusz,  13. Łapacz Tomasz,  14. Łodyga Jan

15. Łukomski Waldemar, 16. Maciejewski Wiesław,  17. Olek Jarosław,  18. Olszewski Mariusz

19. Paczkowski Janusz,  20. Piątkowski Sławomir,  21. Renkiel Paweł,  22. Smykowski Zbigniew

23. Stróżyńska Ewa,  24. Szczap Krzysztof,  25. Szmyt Mieczysław

 

Klasa Vb

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Balcerowiak Halina,  2. Buczkowski Piotr,  3. Czerwiński Piotr,  4. Eitner Jarosław,  5. Filoda Jan

6. Ideliowicz Dariusz,  7. Kaaz Przemysław,  8. Kaczmarek Krzysztof,  9. Kłosin Piotr

10. Konitzer Romuald,  11. Kowalski Tomasz,  12. Kupis Bogusława,  13. Magdziarek Piotr

14. Marciniak Paweł,  15. Meller Witold,  16. Mierzwiczak Marek,  17. Mikołajczak Włodzimierz

18. Nowak Janusz,  19. Okupniak Mieczysław,  20. Ratajczak Maciej,  21. Rosochowicz Julita

22. Rybarczyk Ireneusz,  23. Tomkowiak Jacek,  24. Turowski Krzysztof

25. Weber Roman,  26. Wiese Stanisław

 

Technikum Leśne - zaoczne

Opiekun: Włodzimierz Poliński

1. Baranowska Henryka,  2. Baranowski Bernard,  3. Falkowski Tadeusz,  4. Grzechowiak Hanna

5. Guła Tadeusz,  6. Gutaj Lesław,  7. Hirsch Jarosław,  8. Kaczmarek Jadwiga,  9. Komosiński Jarosław

10. Kozłowski Zdzisław,  11. Kozyra Monika,  12. Krajniak Grażyna,  13. Krepski Roman

14. Kruszelnicki Andrzej,  15. Lach Bogdan,  16. Matuszewska Krystyna,  17. Pietranek Sławomir

18. Proszek Mirosław,  19. Rak Kazimierz,  20. Różański Grzegorz,  21. Rymarczyk Michał

22. Sawiński Jarosław,  23. Sieczka Władysław,  24. Staszczuk Marian,  25. Temborowska Wanda

26. Tokarski Waldemar,  27. Urbańska Iwona,  28. Wiszniewski Piotr,  29. Żużewicz Jan

 

 

1985

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Jan Grodzicki

1. Brzechwa Jacek,  2. Chudziński Rafał,  3. Czajka Piotr,  4. Dobrowolski Piotr,  5. Janka Mariola

6. Kunkowski Rafał,  7. Maciejewski Tomasz,  8. Markowski Maciej,  9. Ochapski Maciej

10. Piwowarczyk Ireneusz,  11. Rajewicz Czesław,  12. Rapa Krzysztof,  13. Skibiński Tomasz

14. Wachowski Waldemar,  15. Więcławski Wiesław,  16. Włudarski Maciej,  17. Woźnicki Paweł

18. Wrzos Jerzy,  19. Zakrzewski Krzysztof,  20. Zawielak Jacek

 

Klasa Vb

Opiekun: Hilary Szukała

1. Błajet Janusz,  2. Bronowicki Mariusz,  3. Bylewski Roman,  4. Grubalski Tadeusz

5. Guszczyński Przemysław,  6. Kobus Krzysztof,  7. Markowski Jarosław,  8. Mądry Mariusz

9. Moszyński Szymon,  10. Nadolny Marek,  11. Nowakowaki Juliusz,  12. Siuda Krzysztof

13. Skowroński Piotr, 14. Trynka Tomasz,  15. Witaszek Krzysztof, 16. Wolski Robert

 

 

1986

 

Technikum Leśne

Klasa V

Opiekun: Jan Talowski

1. Banaszek Marek,  2. Bogajczyk Marek,  3. Brychczyński Rafał,  4. Dąbrowski Andrzej

5. Derda Dariusz,  6. Drewicz Daniel,  7. Duńka Cezary,  8. Fąferek Halina,  9. Glapiński Andrzej

10. Jaskólski Dariusz,  11. Kaźmierczak Dariusz,  12. Kędzierski Stanisław,  13. Kiszka Sławomir

14. Klause Jacek,  15. Konopiński Krzysztof,  16. Kończak Sławomir,  17. Kowalski Jarosław

18. Koza Andrzej,  19. Krzyżaniak Dariusz,  20. Kryza Jarosław,  21. Kubiś Piotr,

22. Kucik Kazimierz,  23. Lehwark Ireneusz,  24. Macewicz Stanisław,  25. Mazur Robert

26. Międza January,  27. Płacheciński Jarosław,  28. Rębarz Krzysztof,  29. Rychlik Jacek

30. Skoczyńska Katarzyna,  31. Sowiński Jarosław,  32. Szcześniak Sławomir,  33. Szczęsny Andrzej

34. Winkler Wojciech,  35. Wróblewski Stanisław,  36. Ziałacki Janusz

 

 

1987

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Hieronim Wardęga

1. Andrzejewski Artur,  2. Arndt Jerzy,  3. Bartnicki Tomasz,  4. Borkowski Grzegorz

5. Cebulski Jarosław,  6. Czekała Adam,  7. Dziemianko Mirosław,  8. Furman Marcin

9. Góraj Piotr,  10. Górecki Piotr,  11. Iwaszkiewicz Wiesław,  12. Jóźwiak Przemysław

13. Kaczmarek Krzysztof,  14. Kaczmarski Ryszard,  15. Konowalski Marek,  16. Koperek Jacek

17. Kowalczyk Piotr,  18. Kubiak Jacek,  19. Lach Piotr,  20. Mijalski Mariusz,  21. Moeglich Krzysztof

22. Przybysz Krzysztof,  23. Soloch Krzysztof,  24. Szreder Kazimierz,  25. Tomaszewski Krzysztof

26. Trafny Wojciech,  27. Waligóra Robert,  28. Welka Marcin,  29. Woroch Andrzej

30. Woźniak Przemysław,  31. Ziółkowski Robert

 

Klasa Vb

Opiekun: Ernest Dyla

1. Adamski Dariusz,  2. Baumgart Andrzej,  3. Broniewski Krzysztof,  4. Chraplak Grzegorz

5. Cieńkuszewski Zbigniew,  6. Cieślewicz Ryszard,  7. Doruch Piotr,  8. Gostyński Tomasz

9. Grajewski Marek,  10. Jaworski Marek,  11. Kaczmarek Albert,  12. Kalinowski Jerzy

13. Kmieciewski Marek,  14. Kowalik Zbigniew,  15. Kukawka Sławomir,  16. Lange Artur

17. Libera Jarosław,  18. Maćkowiak Andrzej,  19. Maćkowiak Rafał,  20. Polaczek Grzegorz

21. Polichnowski Piotr,  22. Promiński Waldemar,  23. Puzio Zbigniew,  24. Rajter Sławomir

25. Ruta Roman,  26. Simiński Paweł,  27. Szmańda Iwona,  28. Szymańska Beata

29. Tkacewicz Elżbieta,  30. Trojanek Maciej,  31. Wolniewicz Grzegorz

32. Woźniak Romuald,  33. Wróblewski Grzegorz

 

 

1988

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Wacław Kluczyński

1. Chmielewski Robert,  2. Detmer Wojciech,  3. Dietrich Krzysztof,  4. Domasik Andrzej

5. Gapski Jarosław,  6. Gronowski Stefan,  7. Górecki Roman,  8. Guzikowski Paweł,

9. Ircha Maciej,  10. Janka Waldemar,  11. Kluczyński Andrzej,  12. Kwiatkowski Robert

13. Lewandowski Dariusz,  14. Malicki Edward,  15. Nawrocki Tomasz,  16. Pawłowski Mariusz

17. Roszkiewicz Krzysztof,  18. Starczewski Ryszard,  19.Stefański Jarosław,  20. Strawa Maciej

21. Szcześniak Waldemar,  22. Szymański Marek,  23. Tkaczyk Jarosław,  24. Twarowski Sławomir

25. Woźniak Krzysztof,  26. Zawieja Romuald

 

Klasa Vb

Opiekun: Maria Polińska

1. Domagała Robert,  2. Dylawerski Marek,  3. Dymek Paweł,  4. Fiałkowski Błażej,

5. Fiecek Radosław,  6. Kaczmarek Wioletta,  7. Kłaczkiewicz Maciej,  8. Kujawa Andrzej

9. Kopeć Zbigniew,  10. Landowski Marek,  11. Leśny Stanisław,  12. Łukaszewska Joanna

13. Malinowski Andrzej,  14. Miłoszewicz Mariusz,  15. Pochylski Tomasz,  16. Przybył Tadeusz

17. Radwański Ferdynand,  18. Rapa Cezary,  19. Siarkiewicz Ryszard,  20. Skowrońska Jolanta

21. Stochaj Janusz,  22. Storożuk Jan,  23. Tomaszewski Marek,  24. Zielonow Robert

 

Klasa Vc

Opiekun: Włodzimierz Poliński

1. Adamski Tomasz,  2. Fiałkowski Mariusz,  3. Kaiser Marek,  4. Kozikowski Karol, 5. Kubacki Rafał

6. Kubiak Piotr,  7. Maciejak Zbigniew,  8. Magdziarz Grzegorz,  9. Magdziarz Paweł

10. Przywara Marek,  11. Pyszka Piotr,  12. Rzyski Przemysław,  13. Smolarz Andrzej

14. Sobczak Mirosław,  15. Sobota Marek,  16. Szczotkiewicz Amadeusz,  17. Węcławowicz Piotr

18. Wiśniewski Artur,  19. Woltman Krzysztof,  20. Ziemski Zbysław

 

 

1989

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Roman Malich

1. Anastaziak Tomasz,  2. Antysiak Bogusław,  3. Dominiak Michał,  4. Ejchorst Adam

5. Główczyński Piotr,  6. Gomółka Adam,  7. Grzelak Sebastian,  8. Hagedorn Andrzej

9. Hoffer Gerard,  10. Hundt Grzegorz,  11. Jankun Tomasz,  12. Kaczmarek Mariusz

13. Kaczmarek Paweł,  14. Kaziński Marcin,  15. Klupieć Arkadiusz,  16. Kokociński Jacek

17. Ksobiech Dariusz,  18. Kubacki Marek,  19. Kubiś Danuta,  20. Kujawa Dariusz

21. Kulka Waldemar,  22. Lech Wiesława,  23. Nowakowski Robert,  24. Pokrywczyński Radosław

25. Rogaś Krzysztof,  26. Springer Paweł,  27. Stochaj Wioletta,  28. Surma Sławomir

29. Taras Tomasz,  30. Woźny Stefan,  31. Zasadziński Sebastian,  32. Zwierzyński Jacek

 

Klasa Vb

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Bogusiewicz Jarosław,  2. Borzdyński Przemysław,  3. Chudzik Waldemar,  4. Cierpka Olgierd

5. Ciesielski Piotr,  6. Czupryniak Marek,  7. Gorgunowski Marek,  8. Grus Maciej,  9. Hampeł Artur

10. Henke Jacek,  11. Janyska Tomasz,  12. Jóźwiak Adam,  13. Kaczmarek Mirosław

14. Kaczmarek Paweł,  15. Kołodziej Mikołaj,  16. Korpik Andrzej,  17. Łagodzki Przemysław

18. Łosiakowski Tomasz,  19. Maciejak Zbigniew,  20. Magdziarz Grzegorz,  21. Majchrzak Tomasz

22. Marciniak Paweł,  23. Matuszak Piotr,  24. Nowik Krzysztof,  25. Olesiński Romuald

26. Pyszka Piotr,  27. Redosz Zbigniew,  28. Rogoziecki Robert,  29. Sikora Roman,

30. Stawicki Rafał,  31. Trocha Jacek,  32. Włoczkowski Zbigniew,  33. Zieliński Przemysław

 

 

1990

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Jacek Stoiński

1. Binek Rafał,  2. Burkowski Piotr,  3. Dreger Dariusz,  4. Gławdel Maciej,

5. Grochowina Sławomir,  6. Grochowski Jerzy,  7. Grupa Tomasz,  8. Herman Ireneusz

9. Hrynkiewicz Sebastian,  10. Jessa Leszek,  1l. Kaszkowiak Artur,  12. Keler Tomasz

13. Koligat Piotr,  14. Kuc Albert,  15. Kuźmiński Robert,  16. Maszek Zbigniew,

17. Mikołajczak Leszek,  18. Perliński Artur,  19. Połatyński Waldemar,  20. Rudny Paweł

21. Ruszkiewicz Waldemar,  22. Skarwecki Paweł,  23. Stodulski Mariusz,  24. Stylski Jacek

25. Ujmowicz Artur,  26. Wiatr Adam,  27. Wiśniewski Wojciech,  28. Wojewoda Witold

 

Klasa Vb

Opiekun: Zofia Gałęska

1. Bajas Dariusz,  2. Broński Jakub,  3. Czerwik Jacek,  4. Danecki Jacek,  5. Dudek Robert

6. Dziubała Roman,  7. Feist Jan,  8. Furman Ireneusz,  9. Gosławski Jarosław,  10. Graś Arkadiusz

11. Homel Robert,  12. Jessa Aleksander,  13. Kaczmarek Waldemar,  14. Koralewski Stanisław

15. Krupiński Dariusz,  16. Lampasiak Rafał,  17. Lesiak Piotr,  18. Melewski Dariusz

19. Nowak Arkadiusz,  20. Pinkowski Rafał,  21. Siemiński Piotr,  22. Silny Tomasz

23. Siwczyński Artur,  24. Sowiński Tomasz,  25. Stupczyński Grzegorz,  26. Więckowski Andrzej

27. Witkowski Janusz,  28. Woźniak Ernest,  29. Żelek Tadeusz

 

 

1991

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Ewa Sikora

1. Adamiak Sławomir,  2. Andrzejewski Sławomir,  3. Bielejewski Wojciech,  4. Borowiak Elżbieta

5. Dąbkowski Tomasz,  6. Duczmal Waldemar,  7. Gogulski Maciej,  8. Grabowski Daniel

9. Grzybowska Mirosława,  10. Grun Jowita,  11. Habet Dariusz,  12. Jerzykowski Adam

13. Junak Andrzej,  14. Kaja Grzegorz,  15. Kus Karol,  16. Łapa Andrzej,  17. Mazur Sławomir

18. Michalski Rafał,  19. Obarzanek Mariusz,  20. Ogrodowczyk Lucyna,  21. Orzełek Paweł

22. Pawlak Przemysław,  23. Perzyński Maciej,  24. Perski Paweł,  25. Piotrkowski Piotr

26. Pilachowski Andrzej,  27. Potęga Piotr,  28. Ratajczak Błażej,  29. Tomaszewski Tomasz

30. Troczyńska Joanna,  31. Wagner Rafał,  32. Wieczorek Robert,  33. Wojcieszak Rafał

 

Klasa Vb

Opiekun: Roman Wyrwas

1. Arabasz Marek,  2. Bak Rafał,  3. Bartkowiak Longin,  4. Cichoń Sławomir,  5. Czerniawski Maciej

6. Englot Piotr,  7. Gawron Paweł,  8. Gąsiorek Grzegorz,  9. Glura Jakub,  10. Głowniak Piotr

11. Gomółka Leszek,  12. Gronowski Arkadiusz,  13. Gruchała Andrzej,  14. Jankowski Krzysztof

15. Jessa Jarosław,  16. Klause Jacek,  17. Klimczak Maciej, 18. Kozłowski Piotr,  19. Kramer Robert

20. Kręcki Jarosław,  21. Krugły Jarosław,  22. Łączkowski Włodzimierz,  23. Maćkowiak Justyn

24. Majchrzak Marcin,  25. Małysko Wojciech,  26. Pilzek Andrzej,  27. Przybylski Mirosław

28. Sawiński Sławomir,  29. Szczur Sławomir,  30. Wojkowski Jacek,  31. Zachciał Grzegorz

 

 

1992

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Ernest Dyla, Ewa Sikora

1. Barłożek Robert,  2. Biegański Paweł,  3. Błędowski Mariusz,  4. Bresiński Tomasz

5. Chłopecki Sławomir,  6. Glinkowski Mariusz,  7. Górczyński Janusz,  8. Gryl Tomasz

9. Lipert Andrzej,  10. Maciejewski Rafał,  11. Maternowski Maciej,  12. Mądrawski Leszek

13. Naplocha Dariusz,  14. Palmowski Sylwester,  15. Pertek Maciej,  16. Pertek Sławomir

17. Pietrzak Adrian,  18. Powęzka Dariusz,  19. Przesłański Maciej,  20. Rejch Robert

21. Szczepkowski Jarosław,  22. Wojciechowski Radosław  23. Wróblewski Wiesław,  24. Zieliński Rafał

 

Klasa Vb

Opiekun: Hieronim Wardęga

1.  Bończuł Jacek,  2. Dymek Mariusz,  3. Faraś Piotr,  4. Grzywacz Paweł,  5. Homel Jacek

6. Jasiński Przemysław, 7. Kołacki Jarosław,  8. Kost Karol,  9. Kramer Hubert,  10. Lachowicz Sławomir

11. Lisiak Piotr,  12. Pawlak Dorota,  13. Pyziak Piotr,  14. Rachubińska Irena,  15. Ratke Mariusz

16. Śliwiak Elżbieta,  17. Słaby Sławomir,  18. Sulwiński Radosław,  19. Szczeciński Artur

20. Szczepańska Elżbieta,  21. Szcześniak Damian,  22. Szymański Robert,  23. Teodorczyk Robert

24. Trzeciak Artur,  25. Ziach Sebastian,  26. Ziemkiewicz Marcin

 

 

1993

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Małgorzata Zalewska, Wacław Kluczyński

1. Bartkowiak Mariusz,  2. Bazuń Arkadiusz,  3. Dylawerska Hanna,  4. Frasunkiewicz Paweł

5. Głuszak Maciej,  6. Gronowski Sławomir,  7. Herba Wojciech,  8. Kinol Jakub

9. Matuszak Krzysztof,  10. Mula Marzena,  11. Niesyty Maciej,  12. Nowicki Artur

13. Partyczyńska Sylwia,  14. Sikora Tomasz,  15. Witkowski Mariusz,  16. Zielińska Eliza

 

Klasa Vb

Opiekun: Jan Talowski

1. Bilski Paweł,  2. Błaszczak Michał,  3. Fiecek Arkadiusz,  4. Golczyk Rafał,  5. Gręda Jacek

6. Gust Grzegorz,  7. Kaczmarek Marek,  8. Krystofiak Marek,  9. Lemowik Ryszard

10. Łobacz Sławomir,  11. Majerski Adam,  12. Matuszak Mariusz,  13. Mędrzecki Sławomir

14. Nowak Marek,  15. Nowak Sławomir,  16. Ogrodowczyk Krzysztof,  17. Orzechowski Piotr

18. Sobieszczański Witold,  19. Stachowiak Sylwester,  20. Wylegała Grzegorz,  21. Zaganiaczyk Robert

 

Klasa Vc

Opiekun: Jan Grodzicki, Rafał Marcińczak

1. Appolt Joanna,  2. Budzianowski Armand,  3. Głowski Waldemar,  4. Gonera Marcin

5. Grzesiak Piotr,  6. Jarzębowski Grzegorz,  7. Kańduła Jacek,  8. Karpik Arkadiusz,  9. Koza Sławomir

10. Latalski Tomasz,  11. Mandelt Rafał,  12. Masłoń Robert,  13. Miara Michał,

14. Mokrzycki Janusz,  15. Nowak Krzysztof,  16. Pawełczyk Zbigniew,  17. Strzelecki Sebastian,

18. Szlendak Piotr,  19. Szymański Krzysztof,  20. Trusiewicz Krzysztof,  21. Wojtyński Mariusz,

22.Wójtowicz Ryszard,  23. Zdunek Borys

   

1994

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Roman Malich

1. Bartkowiak Joanna,  2. Bilska Ilona,  3. Błachowski Grzegorz,  4. Cieślik Grzegorz

5. Drews Michał,  6. Dombrowski Piotr,  7. Harabin Andrzej,  8. Kaczmarek Andrzej

9. Kalupa Justyna,  10. Kroplewski Jarosław,  11. Królak Michał,  12. Krzyżaniak Dariusz

13. Łagodzki Artur,  14. Mendyk Michał,  15. Michalak Zbigniew,  16. Milewska Izabella

17. Myszkiewicz Marcin,  18. Papież Dominik,  19. Paszko Hubert,  20. Rojtek Rafał

21. Siekierski Łukasz,  22. Skrzypczyński Grzegorz,  23. Straszewski Przemysław

24. Tryksza Norbert,  25. Trzebiatowski Waldemar,  26. Zacholski Tomasz

 

Klasa Vb

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Barczak Tomasz,  2. Bielecki Mariusz,  3. Bieluk Krzysztof,  4. Blige Krzysztof,  5. Ciepły Dominik

6. Czyszewski Bartosz,  7. Dominiczak Zbyszko,  8. Estkowski Sławomir,  9. Gałązka Arkadiusz

10. Górniak Piotr,  11. Gradowski Adam,  12. Hejwosz Jacek,  13. Januszewski Piotr

14. Klimczak Radosław,  15. Krawczyński Jacek,  16. Kryger Grzegorz,  17. Łachowski Artur

18. Majewski Artur,  19. Malinowski Rafał,  20. Małys Piotr,  21. Mirski Radosław,

22. Patynowski Adam,  23. Pilarski Maciej,  24. Rozynek Artur,  25. Sieczka Józef

26. Skowroński Marcin,  27. Szczepanik Mariusz,  28. Wiącek Paweł,  29. Witczyk Rafał

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Leszek Wróbel

1. Brzostek Andrzej,  2. Cupiał Sławomir,  3. Dusza Karol,  4. Jagodziński Adam,  5. Jajkowski Jerzy

6. Jędrzejczak Beata,  7. Konefke Ireneusz,  8. Kudła Tomasz,  9. Kwaśnik Grzegorz,  10. Maj Robert

11. Majewski Mariusz,  12. Mosakowski Paweł,  13. Moszczyński Sławomir,  14. Nowacki Janusz

15. Nowak Robert,  16. Orman Mariusz,  17. Pietrucha Maciej,  18. Polak Tomasz,

19. Przech Jarosław,  20. Pyrski Dariusz,  21. Roszak Piotr,  22. Rutkowski Marek

23. Sypniewska Agnieszka,  24. Szyngwelski Rafał,  25. Tarapata Tomasz,  26. Warzecha Roman

27. Winowski Tomasz,  28. Witkiewicz Piotr

 

 

1995

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Adam Małysko, Zofia Gałęska

1. Brzezińska Maria,  2. Burdyński Sylwester,  3. Dąbkowski Piotr,  4. Gębala Jacek

5. Gehrke Violetta,  6. Gerber Maciej,  7. Gerwazik Wojciech,  8. Górnowicz Leszek,  9. Jankowski Adam

10. Koschany Paweł,  11. Krzysztofik Grzegorz,  12. Kubiś Tomasz,  13. Kurek Rafał,

14. Mendel Justyna,  15. Mrugała Ewelina,  16. Olczyk Jarosław,  17. Pawłowski Karol,

18. Piechacz Lucyna,  19. Preiss Szymon,  20. Rajewski Marcin,  21. Rosiejka Marcin,

22. Stankiewicz Tomasz,  23. Stocki Arkadiusz,  24. Szwed Krzysztof,  25. Trzebiatowski Maciej,

26. Walkowiak Wojciech,  27. Wojtaś Marcin,  28. Wyłegała Włodzimierz,  29. Wysoczański Tomasz,

30. Zastawna Katarzyna

 

Klasa Vb

Opiekun: Jarosław Kozłowski, Feliks Latuszek

1. Bekas Szymon,  2. Biercewicz Sebastian, 3. Błaszczak Karol,  4. Ciechanowicz Paweł

5. Dobrzaniecki Maciej,  6. Forbrich Roman,  7. Furtak Aleksander,  8. Gąsiorek Jarosław

9. Góral Sławomir,  10. Idzik Ludwik,  11. Jankowski Sebastian, 12. Jessa Paweł,  13. Kluczka Maciej

14. Kowal Rafał,  15. Koźma Bartłomiej,  16. Krystofiak Piotr,  17. Kubiak Marcin

18. Kurzawiński Rafał,  19. Kwapiński Wojciech,  20. Należyty Szymon,  21. Otręba Adam

22. Pryszczewski Przemysław,  23. Przesłański Michał,  24. Pulit Adam,  25. Siwy Piotr

26. Strawa Paweł,  27. Szarecki Grzegorz,  28. Tułacz Adam,  29. Witczak Marek

30. Włodarczak Artur,  31. Wojcieszak Norbert,  32. Wyruch Karol

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Ewa Wróbel, Albert Tabaka

1. Andrzejewski Roman,  2. Dąbkowski Dariusz,  3. Dec Joanna,  4. Dytrych Adam

5. Goździewski Mirosław,  6. Józwa Robert,  7. Kamiński Roman,  8. Kasprzykowski Marcin

9. Koch Tomasz,  10. Kosman Jarosław,  11. Kotowicz Małgorzata,  12. Kromer Kordian

13. Krzemiński Maciej,  14. Leja Marcin,  15. Łopiński Michał,  16. Mizerkiewicz Rafał

17. Pilarski Radosław,  18. Ponikowski Tomasz,  19. Przybyszewski Grzegorz,  20. Sadowski Krzysztof

21. Sielski Nikodem,  22. Tański Tomasz,  23. Urbaniak Tomasz,  24. Zawadzki Piotr

 

 

1996

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Jacek Stoiński

1. Buda Marcin,  2. Gapiński Marcin,  3. Gębala Anna,  4. Graczyk Piotr,  5. Grupa Maciej,

6. Gruszecki Henryk,  7. Kaczmarek Krzysztof,  8. Kaja Joanna,  9. Kończak Cezary,

10. Korybalski Maciej,  11. Koźma Monika,  12. Kwik Alicja,  13. Łącki Łukasz,  14. Maciołek Krzysztof,

15. Maras Krzysztof,  16. Milczarek Sławomir,  17. Mikołajczak Michał,  18. Ozorkiewicz Justyna

19. Polcyn Sławomir,  20. Sikora Krzysztof,  21. Skotnicki Waldemar,  22. Śliwiński Ernest

23. Starzyński Damian,  24. Terlecki Przemysław,  25. Tylka Andrzej,  26. Wagner Arkadiusz,

27. Wyrwał Jacek

 

Klasa Vb

Opiekun: Lucyna Augustyniak

1. Bylewski Tomasz,  2. Cieślak Rafał,  3. Czubiński Marek,  4. Dorna Arkadiusz,  5. Dubiał Wojciech

6. Dyderski Mariusz,  7. Gałązka Adam,  8. Góral Robert,  9. Górczyński Przemysław

10. Harmaciński Tomasz,  11. Idczak Michał,  12. Janc Andrzej,  13. Jazel Wojciech,  14. Jur Artur

15. Kałużyński Roman,  16. Koziński Sławomir,  17. Linka Andrzej,  18. Mądry Robert

19. Mroczyński Jarosław,  20. Niezborała Sebastian,  21. Piotrowski Tomasz,  22. Słabig Arkadiusz

23. Witkowski Tomasz,  24. Wolf Andrzej,  25. Woziński Mariusz,   26. Żebrowski Hubert

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Leszek Wróbel

1. Adamska Kinga,  2. Amrozy Agnieszka,  3. Bachmiński Tomasz,  4. Czerwiński Jacek

5. Czyżewski Marcin,  6. Czyżewski Michał,  7. Duszek Tomasz,  8. Frieske Witold,  9. Gałach Marek

10. Graba Paweł,  11. Grzegorczyk Krzysztof,  12. Grzegorczyk Radosław,  13. Jańczy Dariusz

14. Jankowiak Wojciech,  15. Kadłucki Ireneusz,  16. Kaźmierczak Tomasz,  17. Kołodziejski Grzegorz

18. Koseda Piotr,  19. Łapawa Sławomir,  20. Łukasiewicz Sebastian,  21. Mordarski Bogdan

22. Olędzki Sylwester,  23. Pałka Piotr,  24. Paszkiel Piotr,  25. Reszczyński Krzysztof,  26. Rybicki Piotr

27. Szczecina Agnieszka,  28. Szymański Artur,  29. Wachnik Dariusz,  30. Węgierek Maciej

31. Żyjewski Dariusz

 

 

1997

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Ewa Sikora

1. Biernacki Andrzej,  2. Braun Katarzyna,  3. Chudziński Adam,  4. Cieślak Radosław

5. Czechowski Mariusz,  6. Ewert Maciej,  7. Fenrich Adam,  8. Grzybkowski Grzegorz,  9. Kałka Mariusz

10. Kołodziejek Sławomir,  11. Kubacki Roman,  12. Kubka Sławomir,  13. Lisek Sylwester

14. Matkowski Marek,  15. Młynarczyk Maciej,  16. Motyliński Tomasz,  17. Nowak Marcin (Biskupice)

18. Nowak Marcin (Giecz),  19. Rydzy Dariusz,  20. Rzymski Tomasz,  21. Szambelan Bartłomiej

22. Szymkiewicz Mikołaj,  23. Wieczorek Mariusz

 

Klasa Vb

Opiekun: Hieronim Wardęga

1. Balcerzak Mariusz,  2. Budny Maciej,  3. Chałupniczak Marcin,  4. Cichocki Hubert

5. Ciesielski Michał,  6. Filoda Marcin,  7. Fruga Robert,  8. Jabłoński Łukasz,  9. Kaczmarek Mariola,

10. Kiernikowski Rafał,  11. Klocek Marcin,  12. Kostecki Jacek,  13. Kosycarz Hubert

14. Kubis Dagobert,  15. Lorkowski Marcin,  16. Mrugała Justyna,  17. Myśliwiec Mariusz

18. Nowak Tomasz,  19. Pawłowski Marcin,  20. Stefański Maciej,  21. Stróżyńska Magdalena

22. Szczepański Maciej,  23. Uran Maciej,  24. Wichłacz Radosław,  25. Witczak Marcin

26. Wojkiewicz Bartosz

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Albert Tabaka

1. Albański Eugeniusz,  2. Czarnecki Bartosz,  3. Fiałkowski Krzysztof,  4. Gondek Tomasz

5. Janas Daniel,  6. Jankowiak Tomasz,  7. Kołata Maciej,  8. Kmieciak Szymon,  9. Kotwicki Rafał

10. Krecok Leszek,  11. Kubiak Bartosz,  12. Kucharski Tomasz,  13. Kwiatecka Elwira

14. Kwiatkowski Krzysztof,  15. Marchwiak Dariusz,  16. Marecki Mikołaj,  17. Masłoń Tomasz

18. Maślewska Sabina,  19. Rusielewicz Piotr,  20. Szczurowski Adam,  21. Szymański Piotr

22. Tamulis Sebastian,  23. Tynny Dariusz,  24. Wojteczko Grzegorz,  25. Wojtaszuk Dariusz

26. Zachniak Cezary

 

 

1998

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Alicja Sułkowska, Piotr Mądrzak

1. Appolt Małgorzata,  2. Bieniaszewski Przemysław,  3. Cieślak Daniel,  4. Dymek Waldemar

5. Filoda Marcin,  6. Głowacz Sławomir,  7. Grzeca Wodzisław,  8. Hundt Mateusz

9. Kaczmarzewski Wojciech,  10. Kalicki Rafał,  11. Kaźmierczak Robert,  12. Kołodziejczak Wojciech

13. Kowal Jarosław,  14. Kuśtak Marcin,  15. Lubawy Manuela,  16. Łukaszewski Ireneusz

17. Mieluch Tomasz,  18. Opiela Mariusz,  19. Pajczyk Marcin,  20. Płusa Sylwester

21. Rudzionek Ryszard,  22. Superczyński Przemysław,  23. Wacławek Przemysław

24. Walkowiak Radosław,  25. Wiśniewski Radosław

 

Klasa Vb

Opiekun: Rafał Marcińczak

1. Błaszczyk Damian,  2. Ciesielski Waldemar,  3. Deja Hubert,  4. Fabisiak Wojciech

5. Gostołek Radosław,  6. Graczyk Sławomir,  7. Gromada Przemysław,  8. Ignasiak Zbigniew

9. Jeziorski Szymon,  10. Kaźmierczak Sławomir,  11. Kobierski Tomasz,  12. Kolendowicz Marcin

13. Kozakiewicz Daniel,  14. Krąkowski Bartosz,  15. Kwieciński Tomasz,  16. Kuźmińska Małgorzata

17. Łakomy Wojciech,  18. Nowak Michał,  19. Rudy Wojciech,  20. Rutkowski Robert,  21. Sikora Michał

22. Szymański Marek,  23. Talma Michał,  24. Wiśniewski Marcin,  25. Wiciński Arkadiusz

26. Wyrwa Krzysztof

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Leszek Wróbel

1. Bącik Mirosław,  2. Bednarska Katarzyna,  3. Bemowski Radosław,  4. Czaykowski Jarosław

5. Ginter Krzysztof,  6. Gnaciński Tomasz,  7. Karaśkiewicz Kamil,  8. Kloc Tomasz

9. Kłossowski Bartłomiej,  10. Kornacka Magdalena,  11. Kowalski Emil,  12. Lubik Zbigniew

13. Majewski Grzegorz,  14. Markiewicz Piotr,  15. Michewicz Tomasz,  16. Modrzewski Wiesław

17. Pietrzak Sebastian,  18. Płocidem Janusz,  19. Płonka Paweł,  20. Przybylak Marcin

21. Przybyłowicz Remigiusz,  22. Przybyłowicz Tomasz,  23. Wiśniewski Maciej,  24. Żak Tomasz

 

 

1999

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Katarzyna Mituta, Alina Grzyl

1. Alexewicz Artur,  2. Augustyn Maciej,  3. Bals Krzysztof,  4. Basińska Katarzyna,  5. Budych Alina

6. Ciężki Leszek,  7. Grott Marlena,  8. Janc Arkadiusz,  9. Jur Grzegorz,  10. Karzkowiak Michalina

11. Klimko Robert,  12. Marchwiak Bartosz,  13. Maroszek Adam,  14. Pasternak Dorota

15. Piątkowski Sławomir,  16. Remenda Kamil,  17. Rieger Radosław,  18. Skorniak Marek

19. Szurlej Łukasz,  20. Taciak Piotr,  21. Taterka Paweł,  22. Trojanowicz Damian,  23. Urbanowski Paweł

24. Wawrzak Dariusz,  25. Wiśniewska Alina

 

Klasa Vb

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Ciężki Marcin,  2. Gadomski Adrian,  3. Gościniak Tomasz,  4. Górczyński Witold,  5. Horała Maciej

6. Kabacińska Daria,  7. Krawczyk Leszek,  8. Kredens Piotr,  9. Kuligowski Mariusz

10. Kubiak Waldemar,  11. Ladowski Tomasz,  12. Lisiecki Rafał,  13. Nawrocki Krzysztof

14. Owczarczak Rafał,  15. Pajor Anita,  16. Paszek Łukasz,  17. Pluta Cezary,  18. Przybylski Artur

19. Scheiding Michał,  20. Szmyt Zbigniew,  21. Świerczek Rafał,  22. Wardak Andrzej,  23. Werfel Łukasz

24. Wróbel Andrzej,  25. Wróblewski Marek,  26. Zwierzchlewska Iwona

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Hieronim Wardęga

1. Begier Daniel,  2. Ciesielski Marcin,  3. Dorniak Robert,  4. Dytrych Piotr,  5. Filipiak Dawid,

6. Groszewski Grzegorz,  7. Gutowicz Mariusz,  8. Gruszczyński Marcin,  9. Kowalik Adam,

10. Krystofiak Łukasz,  11. Malecki Robert,  12. Milkowski Michał,  13. Nowak Sławomir,

14. Nyske Daniel,  15. Piechowiak Joanna,  16. Pilucik Arkadiusz,  17. Podskarbi Piotr,

18. Posieczek Tomasz,  19. Poturalski Radosław,  20. Skowron Tomasz,  21. Smutek Radosław,

22. Tomczak Przemysław,  23. Zarembski Marcin,  24. Ziółkowski Mirosław

 

 

2000

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Adam Małysko

1. Adamek Hubert,  2. Chazbijewicz Daniel,  3. Chrzanowski Michał,  4. Czaban Filip,

5. Janas Przemysław,  6. Jęsiek Michał,  7. Jur Zbigniew,  8. Kucza Hubert,  9. Kur Grzegorz

10. Łakomy Mariusz,  11. Matuszczak Izabela,  12. Nawrot Robert,  13. Nachaczewski Paweł

14. Piwowar Hubert,  15. Płachta Grzegorz,  16. Rakoczy Piotr,  17. Ratajczak Mariusz

18. Sajnóg Tomasz,  19. Stefaniak Michał,  20. Stróżyna Michał,  21. Teda Karol, 22. Waroś Wiesław

23. Wasieczko Adam,  24. Wojnowski Tomasz,  25. Woldański Jakub,  26.  Zawadzka Magdalena

27. Zdziabek Konrad,  28. Żaczek Andrzej

 

Klasa Vb

Opiekun: Roman Malich

1. Bujalski Piotr,  2. Bukowski Marcin,  3. Czechowski Adam,  4. Filoda Jarosław,  5. Góral Adrian

6. Jankowiak Piotr,  7. Kapała Dominik,  8. Kaźmierczak Robert,  9. Kądziołka Karol,  10. Koch Maciej

11. Kokot Karolina,  12. Kopczyński Piotr,  13. Kowalski Paweł,  14. Kozioł Tomasz,

15. Kozłowski Piotr,  16. Kwiryng Artur,  17. Lorenc Marcin,  18. Łoś Michał,19. Majchrzak Sławomir,

20. Mróz Daniel,  21. Napierała Artur,  22. Olędzki Robert,  23. Reks Radosław,  24. Remiszewski Paweł,

25. Szymański Przemysław,  26. Tyrpa Marek,  27. Wereszczyński Krzysztof,  28. Złociński Tomasz

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Leszek Wróbel

1. Bańkowski Sławomir,  2. Gil Hubert,  3. Głowski Adam,  4. Grajewski Piotr,  5. Grzywiński Przemysław

6. Jakubowski Marcin,  7. Kostyra Karina,  8. Kostyra Sebastian,  9. Ławrynowicz Robert,

10. Maciak Arkadiusz,  11. Michalski Radosław,  12. Mikłusz Arkadiusz,  13. Miładowska Barbara,

14. Nowakowski Rafał,  15. Przybyłowicz Przemysław,  16. Przytuła Krzysztof,  17. Ryżlak Marcin,

18. Szałkowski Tomasz,  19. Tumielewicz Damian,  20. Wolak Paweł

 

 

2001

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Jacek Stoiński

1. Boguła Maciej,  2. Dolata Marcin,  3. Domagalski Paweł,  4. Graś Mariusz,  5. Jabłoński Maciej

6. Janas Jan,  7. Kaczmarek Angelika,  8. Kalupa Tomasz,  9. Klimczak Marcin,  10. Klimczyk Bartosz

11. Kołacz Łukasz,  12. Konieczka Maciej,  13. Kordylewski Grzegorz,  14. Koza Krzysztof

15. Kozińska Magdalena,  16. Malinowski Waldemar,  17. Marciniak Marcin,  18. Nawrot Krystian

19. Niedbalski Marcin,  20.Pietrucha Rafał,  21. Polcyn Tomasz,  22. Przybyłowicz Radosław

23. Rakoczy Paweł,  24. Rusinek Krzysztof,  25. Rymszewicz Przemysław,  26. Sakowicz Radosław

27. Sproski Paweł,  28. Stefaniak Sławomir,  29. Strutyński Michał,  30. Zapała Tomasz

31. Zieliński Tomasz

 

Klasa Vb

Opiekun: Justyna Tomczak

1. Baniowski Cezary,  2. Bąk Łukasz,  3. Czerniawska Elżbieta,  4. Ćwik Adam,  5. Gallas Krzysztof

6. Grochowski Jacek,  7. Gurzęda Katarzyna,  8. Jabłoński Tomasz,  9. Jagła Przemysław

10. Kamiński Marcin,  11. Majszczyk Karol,  12. Mallach Krzysztof,  13. Milczarek Marcin

14. Mironow Marcin,  15. Niestrata Jarosław,  16. Pertek Mikołaj,  17. Pietrzak Andrzej

18. Rążewska Lucyna,  19. Rymszewicz Łukasz,  20. Sanocki Waldemar,  21. Smolak Adrian

22. Stawujak Michał,  23. Szymczak Marek,  24. Tafiłowski Radosław,  25. Wardęga Wojciech

26. Warzański Marcin,  27. Witecka Olga,  28. Wota Marcin,  29. Zakrzewski Tomasz

30. Zdanowicz Szymon,  31. Zych Jacek

   

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Hieronim Wardęga

1. Bartosiewicz Krzysztof,  2. Gardzisz Tomasz,  3. Grabiński Leszek,  4. Gutsche Piotr

5. Kowalewski Juliusz,  6. Krzykowiak Krzysztof,  7. Lichwała Paweł,  8. Maciejewska Renata

9. Malikowski Artur,  10. Markiewicz Zbyszko,  11. Messinger Milena,  12. Mikołajewski Łukasz

13. Mrówczyński Szymon,  14. Okapiec Mirosław,  15. Porańczyk Jacek,  16. Prabucki Janusz

17. Sieciński Adam,  18. Suleja Bartosz,  19. Śliwa Przemysław,  20. Urbanek Karolina,

21. Winkowski Leszek,  22. Wiśniewski Daniel,  23. Wituszyńska Agnieszka,  24. Żurawicz Artur

 

 

2002

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Ewa Sikora

1. Banach Agnieszka,  2. Dreger Radosław,  3. Grzyl Stanisław,  4. Hołubowska Joanna,

5. Jakubowski Marek,  6. Kanecki Łukasz,  7. Kowal Krzysztof,  8. Króliczak Marcin,

9. Ławniczak Przemysław,  10. Olkiewicz Anna,  11. Pawlak Mateusz,  12. Pieczara Jarosław

13. Pilarczyk Anna,  14. Piłat Bartosz,  15. Polaków Katarzyna,  16. Rzysko Karolina,  17. Sendal Marcin

18. Sofroniew Łukasz,  19. Sroka Marcin,  20. Stawniak Natalia,  21. Suszyński Michał,

22. Szmyt Magdalena,  23. Szrama Tomasz,  24. Wylegała Radosław

 

Klasa Vb

Opiekun: Albert Tabaka

1. Borek Paweł,  2. Czajka Marcin,  3. Durczak Bartosz,  4. Furman Adrian,  5. Graj Łukasz,

6. Jęsiek Barbara,  7. Kolassa Mikołaj,  8. Kołosowska Marta,  9. Kowalski Marcin,  10. Kupczak Michał,

11. Lala Krzysztof,  12. Lehwark Emil,  13. Liszkowski Krystian,  14. Malak Tomasz

15. Musik Przemysław,  16. Naczk Łokasz,  17. Nowacki Waldemar,  18. Nowak Szymon,

19. Piątek Waldemar,  20. Piotr Przemysław,  21. Rumianowski Przemysław,  22. Styszyński Łukasz,

23. Świderski Tomasz,  24. Woźniak Grzegorz

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Leszek Wróbel

1. Białkowski Marcin,  2. Brzdąk Grzegorz,  3. Garstka Mariusz,  4. Kita Dariusz

5. Lewandowska Elżbieta,  6. Marciniak Adam,  7. Mrówczyńska Agnieszka, 8. Orłowski Michał,

9. Otręba Małgorzata, 10. Piątkowski Hubert, 11. Plutowski Wojciech, 12. Przywojska Katarzyna,

13. Rymszewicz Bartłomiej, 14. Sikora Daniel,  15. Sitko Piotr,  16. Stefański Maciej, 17. Stosik Piotr,

18. Szadejko Małgorzata, 19. Szulc Marcin,  20. Tokarzewski Przemysław,  21. Walkowiak Michał,

  22. Werecki Piotr,  23. Wysocki Zbigniew,  24. Zaraś Jacek

 

 

2003

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Alicja Sułkowska

1. Brzdąk Szymon,  2. Chmielewski Błażej,  3. Czajka Wojciech,  4. Dukat Mariusz,  5. Dziedzic Piotr,

6. Furman Piotr,  7. Gołubowicz Przemysław,  8. Gomółka Katarzyna,  9. Jankowski Grzegorz,

10. Janowski Krzysztof,  11. Karbowiak Monika,  12. Kmiecik Damian,  13. Kolassa Piotr,

14. Kosowski Damian,  15. Kurek Andrzej,  16. Maćkowiak Kamil,  17. Niemiec Rafał

18. Pawłowski Mirosław,  19. Pierko Przemysław,  20. Przybylski Bartłomiej,  21. Rączka Radosław,

  22. Rolczak Damian,  23. Turek Maciej,  24. Weidner Waldemar

 

Klasa Vb

Opiekun: Rafał Marcińczak

1. Bartkowiak Michał,  2. Buszko Krzysztof,  3. Bździel Mateusz,  4. Domowicz Jarosław,

5. Dyderski Karol,  6. Farbotko Hubert,  7. Garstka Łukasz,  8. Grzymski Cezary,  9. Jorka Łukasz,

10. Kaczmarek Paweł,  11. Kolenda Bartosz,  12. Kostyk Jędrzej,  13. Kuchta Paweł,  14. Lawer Dariusz,

15. Lewandowski Paweł,  16. Misiak Andrzej,  17. Nachman Przemysław,  18. Pertek Łukasz,

19. Piesiak Ryszard,  20. Pisowodzki Maciej,  21. Sobkowiak Miłosz,  22. Sproski Zbigniew,

23. Szukała Adam,  24. Świtoń Sebastian,  25. Tomaszewski Błażej,  26. Tyszer Daniel,

27. Wojtysiak Paweł,

 

Policealne Studium Leśne

Opiekun: Roman Wyrwas, Albert Tabaka

1. Abramowski Adam,  2. Białachowski Adrian,  3. Bresiński Mariusz,  4. Brzeziński Łukasz,

5. Czernecki Marcin,  6. Furmański Marcin,  7. Gałązka Damian,  8. Głuchowski Radosław,

9. Godawa Piotr,  10. Graczyk Łukasz,  11. Jałowczyk Witold,  12. Jurewicz Paweł,

13. Karolczuk Aleksandra,  14. Kierklo Łukasz,  15. Kulik Michał,  16. Maciejewski Dariusz,

17. Marchwiński Krzysztof,  18. Mroczkowski Emil, 19. Mroczkowski Jacek,  20. Paczkowski Grzegorz,

21. Pietrykowski Paweł,  22. Przybysz Marek,  23. Radecki Krzysztof,  24. Sosnowski Daniel,

25. Tuziak Grzegorz,  26. Wyrwas Piotr,  27. Zink Piotr

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Bereżański Arkadiusz, 2. Biniak Karol, 3. Bujak Robert, 4. Buraczewski Michał, 5. Chłystek Łukasz,

6. Dobski Paweł, 7. Durczak Karol, 8. Hofanowski Marcin, 9. Janicki Marcin, 10. Jewczuk Bartosz

11. Kaczkowski Sławomir, 12. Kałek Dariusz, 13. Kordacka Emilia,  14. Krokos Marek,

 15. Majewski Marcin,16. Matz Katarzyna, 17. Matz Marcin, 18. Myk Marek,

19. Myk Marzena,  20. Olechwierowicz Tomasz, 21. Owsianny Daniel,  22. Praiss Patryk,

23.Remiszewski Wojciech, 24. Rumik Michał, 25. Stankiewicz Łukasz,  26.Szymkowski Leszek,

27. Śmierzchalska Karolina, 28. Świątalska Agnieszka,  29. Wachowiak Jędrzej,

30. Walkowicz Marcin,  31. Wardecki Marcin,  32. Witomski Jakub,  33. Zalewski Andrzej

 

 

2004

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Katarzyna Mituta

1. Bajan Damian,  2. Barke Julian,  3. Białkowski Jarosław,  4. Błoch Emilian,   5. Czerniawski Adam,

  6. Gierszal Karol,  7. Gontarz Przemysław,  8. Górecki Piotr,  9. Jankowska Małgorzata,

10. Jagiełka Fabian,  11. Janke Rafał,  12. Jazowiecki Kamil,  13. Kubiak Agnieszka,

14. Molenda Andrzej,  15. Mrówka Karolina,  16. Mróz Jacek, 17. Pietrzyk Radosław,

18. Świtalska Kamila,  19. Świątek-Brzeziński Wojciech,  20. Szymko Łukasz,

21. Szyszko Jakub,  22. Wierzejewska Marta,  23. Wojtysiak Justyna,  24. Wyrwas Paweł

 

Klasa Vb

Opiekun: Alina Urbanowicz, Jarosław Smogór

1. Borkowski Michał,  2. Chmielnik Justyna,  3. Cieślik Marcin,  4. Gacia Krystian,  5. Guzowski Adrian,

6. Jóźwiak Paweł,  7. Kajzderski Robert,  8. Krzysztofik Michał,  9. Lorkowski Adrian,

10. Mileszko Michał,  11. Miśkiewicz Artur,  12. Mucha Paweł,  13. Piechota Zbigniew,

14. Relis Marcin,  15. Rymszewicz Sebastian,  16. Sobczak Emil,  17. Stoltman Marcin,

18. Strzelecki Piotr,  19. Świątek Paweł, 20. Winniczuk Adam,  21. Wiśniewski Adam,

22. Wlaźlik Piotr,  23. Wylegała Grzegorz,  24. Zawadzki Adam,  25. Zieman Agnieszka

 

Klasa Vc

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Balcerowiak Mariusz,  2. Bogdanowicz Paweł,  3. Cichowicz Karolina,  4. Duda Piotr,

5. Jabłoński Maciej,  6. Jarosik Andrzej,  7. Jaskuła Klaudia,  8. Jerzykowski Przemysław,

9. Kania Łukasz,  10. Kokot Sławomir,  11. Kopankiewicz Piotr,  12. Kowalski Szymon,

13. Łodkowski Jarosław,  14. Marciniak Robert,  15. Opara Szymon,   16. Pospieszny Radosław,

17. Przybylski Radosław,  18. Raczkowski Krzysztof,  19. Stępa Artur,  20. Ślusarczyk Tomasz,

21. Świtoń Kinga,  22. Tomkowiak Robert,  23. Urbański Daniel,  24. Węcławowicz Marek,

25. Wicenty Paulina,  26. Wojtczak Maciej

 

Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Leszek Wróbel

1. Antowski Andrzej,  2. Bobran Daniel,  3. Chwarścianek Piotr,  4. Czerniejewska Agnieszka,

5. Dorosz Tomasz,  6. Furmańczyk Łukasz,  7. Guzowski Marcin,  8. Grzybowski Stanisław,

9. Iwanicki Adrian,  10. Jakubowski Sławomir,  11. Jaśkowiak Grzegorz,  12. Krusiński Stanisław,

13. Mróz Jarosław,  14. Mucha Maciej, 15. Sulej Michał, 16. Sypniewski Jacek, 17. Szymczak Michał,

18. Urban Marek,  19. Weinke Piotr

 

Zaoczne 3-letnie Technikum Leśne na podbudowie ZSZ

Opiekun: Jacek Stoiński

 1. Gapski Marek,  2. Grykszak Łukasz,  3. Kasprowiak Danuta,  4. Kaźmierczak Bogumiła,

5. Kordecki Sebastian,  6. Kowal Andrzej,  7. Kwiatek Jan,  8. Łusiewicz Andrzej,

9. Piskorowski Bogdan,  10. Przybyłek Rafał,  11. Ratajczyk Irena,  12. Salawa Małgorzata,

13. Schreiber Artur,  14. Sowa Kazimierz,  15. Szkudlarek Krzysztof,  16. Zawiślak Janusz

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Baryłka Szymon,  2. Bednarczyk Łukasz,  3. Dominak Władysław,  4. Gajb Daniel,

5. Godawa Kamila,  6. Gorbacz Krzysztof,  7. Jakuszewicz Andrzej,  8. Krawczyk Urszula,

9. Kukułka Jacek,  10. Malinowska - Janecka Magdalena, 11. Miklejewska Dorota,

12. Miśkiewicz Sebastian,  13. Manikowski Przemysław,  14. Molik Dariusz,

15. Nowak Marian,  16. Ostrowski Damian,  17. Rzepkowska Renata, 18. Sobolewski Marcin,

19. Stańko Barbara,  20. Stelcer Sebastian, 21. Szymkowska Anita,  22. Witomska Maria,

  23. Zadworny Stanisław

 

 

2005

 

Technikum Leśne

Klasa Va

Opiekun: Piotr Mądrzak

1. Borzych Marcin,  2. Bugaj Piotr,  3. Ciesielski Dawid,  4. Czarnecki Szymon,  5. Dubiał Michał

6. Dżalok Marcin, 7. Gośliński Paweł, 8. Grewling Łukasz,  9. Gryglas Dawid, 

10. Jarosiewicz Grzegorz,  11. Kałużny Sylwester,  12. Kraft Katarzyna,  13. Kulbicki Sebastian, 

14. Lorens Piotr,  15. Majer Bartosz,  16. Pasch Błażej,  17. Polcyn Robert,  18. Rążewski Adam,

  19. Rembarz Sławomir,  20. Remiszewski Daniel,  21. Stoiński Andrzej,  22. Szmyt Karol,

 23. Szymański Paweł,  24. Turbański Radosław,  25. Woźniak Milena,  26. Wylegała Weronika

 

Klasa Vb

Opiekun: Adam Małysko

1. Badach Leszek,  2. Bednarek  Piotr,  3. Beściak Marcin,  4. Buszko Anna,  5. Braun Kinga

6. Frątczak Łukasz,  7. Glabś Bartłomiej,  8. Godawa Sebastian, 9. Izydor Hubert,

10. Jęsiek Wojciech,  11. Kasprzak Bartłomiej,  12. Kicza Karina, 13. Kopczyński Michał,

14. Magda Łukasz,  15. Matalewski Hubert,  16. Mazur Łukasz, 17. Nowak Marcin,

18. Pepka Michał,  19. Pietrzak Mirosław,  20. Rajek Maciej, 21. Rudniak Tomasz, 22. Sanocki Karol,

23. Sitkiewicz Wojciech,  24. Sot Łukasz,  25. Szymko Piotr,  26. Tembłowski Krzysztof

 

Klasa Vc

Opiekun: Szymon Maćkowiak

1. Basiak Eryk,  2. Błoch Katarzyna,  3. Gadocha Dominik,  4. Ignasiak Patrycja,  5. Iwańczak Michał,

6. Jacyna Jacek,  7. Jakubowski Bartłomiej,  8. Kujawa Roman,  9. Kuźlak Rafał,  10. Mazur Wojciech,

11. Mrozek Krzystof,  12. Mróz Paweł,  13. Muszyński Jakub,  14. Orchowski Piotr,

15. Piątek Ireneusz,  16. Reszlewski Maciej,  17. Simiński Szymon,   18. Wojciechowski Adam,

19. Zink Paweł,  20. Zygaj Marcin

 

Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Albert Tabaka

1. Bobola Jacek,  2. Chełstowski Adam,  3. Jadachowski Łukasz,  4. Kusy Miron,

5. Matejewicz Marcelina,  6. Mikołajczyk Łukasz,  7. Poznar Tomasz,

8. Radomyski Krzysztof,  9. Soszka Michał,  10. Tomczykowski Tomasz,

11. Zaranek Grzegorz,  12. Zawada Łukasz,  13. Żak Jakub

 

Zaoczne 3-letnie Technikum Leśne na podbudowie ZSZ

Opiekun: Rafał Marcińczak

1. Andrzejczuk Mateusz,  2. Aramowicz Grzegorz, 3. Barszczewska Ewa, 4. Budziński Marcin,

5. Borzyszkowski Ryszard,  6. Chałubiński Adam,  7. Cupa Łukasz,  8. Czuba Tomasz,

9. Czuba Tadeusz,  10. Funk Mariusz,  11. Gruszka Elżbieta,  12. Gruszka Zdzisław,

13. Janczak Robert,  14. Kowal Paweł,  15. Kuklicz Robert,  16. Leśniewska Zofia,

17. Mikołajewski Mateusz,  18. Mitręga Marcin,  19. Mysiara Dariusz,  20. Parzygnat Paweł,

  21. Puszczewicz Jarosław,  22. Socha Michalina,  23. Spychała Renata,  24. Stachowicz Alina,

25. Symela Mateusz,  26. Szmyt Grzegorz,  27. Tarczyński Grzegorz

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Andrzejewska Karolina,  2. Antczak Małgorzta,  3. Bigos Piotr,  4. Buchholz Radosław,

5. Czarnik Anna,  6. Czarnik Jan,  7. Czerniak Grzegorz,  8. Czuba Aneta, 

9. Gacek Eugeniusz,  10. Iwan Jacek,  11. Jankowski Łukasz,  12. Jaromirski Damian

13. Jaworski Dariusz,  14. Jerzak Bartosz,  15. Kanke Krzysztof,  16. Karczewski Paweł,

17. Kawecki Mirosław,  18. Kordus Arkadiusz,  19. Kosiński Radosław,  20. Lewandowski Paweł,

21. Malczyk Mariola,  22. Mendyk Katarzyna,  23. Pajor Józef,  24. Piątek Leszek,

25. Ruciński Krzysztof,  26. Urbański Radosław,  27. Wawrzyniak Przemysław,

28. Zajda Mariusz,  29. Zygadło Krzysztof

 

 

2006

 

Technikum Leśne

Klasa IVa

Opiekun: Justyna Tomczak

1. Guss Dariusz,  2. Ignasiak Marta,  3. Iwańczak Maciej,  4. Jendykiewicz Mateusz,

5. Kalczyński Paweł,  6. Kozica Paweł,  7. Kus Krzysztof,  8. Lewandowski Marcin,

9. Łach Krystian,  10. Maćkowiak Paweł,  11. Matkowski Paweł,  12. Moska Ewelina,

13. Piński Maciej,  14. Ritter Natalia,  15. Rzeszuto Mateusz,  16. Sikora Adam,

17. Sikora Katarzyna,  18. Stanecki Łukasz, 19. Strohschein Dominik,

20. Swaryczewski Adam, 21. Szymański Bartosz,  22. Talarowski Jarosław,

 23. Wiśniewski Marcin,  24. Zawadzki Marcin,  25. Zielonka Daniel

 

Klasa IVb

Opiekun: Janusz Mokrzycki

1. Cieślik Arkadiusz,  2. Domagała Mateusz,  3. Furman Karol,  4. Górski Remigiusz,

5. Horna Natalia,  6. Jackowiak Adrian,  7. Koschany Maciej,  8. Krzysztofik Maciej,

9. Łapiński Sebastian,  10. Maliński Tomasz,  11. Norkowski Michał,  12. Nowak Damian,

13. Pepka Dawid,  14. Raczkowski Paweł,  15. Sękiw Michał,  16. Sypniewski Bartłomiej,

17. Urbański Daniel,  18. Walczak Przemysław,  19. Wielgórka Dominik,

20. Wiśniewski Artur,  21. Woźniak Grzegorz,  22. Wypychowski Tomasz,

 

Klasa IVc

Opiekun: Antoni Krawczak

1. Bajan Kinga,  2. Beściak Daniel,  3. Bezler Piotr,  4. Bielawska Kamila,

5. Bochyński Krzysztof,  6. Bochyński Łukasz,  7. Bujnicki Dawid,  8. Gacka Marcin,

9. Hirowski Dariusz,  10. Jędraszak Krzysztof,  11. Kos Radosław,  12. Kubacki Rafał,

13. Lange Maciej,  14. Marek Jarosław, 15. Mencel Joanna,  16. Pankowski Marek,

17. Paś Damian,  18. Piotrowska Agata,  19. Pomostowski Piotr,  20. Rajek Adam,

21. Rewers Maciej,  22. Sałatka Paula,  23. Szlendak Karol,

24. Szynkaruk Cyryl,  25. Świerniak Michał

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Andrzej Przesłański, Albert Tabaka

1. Basznica Tomasz,  2. Domagała Bartosz,  3. Grygorcewicz Paweł,  4. Grygorcewicz Piotr,

5. Janowiak Piotr,  6. Jurasek Justyna,  7. Klotz Waldemar,   8. Magdziarz Michał,

9. Majewska Katarzyna,  10. Markowska Agnieszka,  11. Matyjewicz Łukasz,  12. Nadzieja Joanna,

13. Nowak Bartłomiej,  14. Nowak Maciej,  15. Pilarczyk Sebastian,  16. Przybylak Ireneusz,

17. Przysło Andrzej,  18. Rosiak Marcin,  19. Różańska Sylwia,  20. Słodowy Michał,

21. Stoińska Agnieszka,  22. Suda Ryszard,  23. Szyszkowski Michał,  24. Taranek Leszek,

25. Tułacz Urszula,  26. Urbaniak Grzegorz,  27. Walkowiak Anna,  28. Wojtczak Roman

 

 

2007

 

Klasa IVa

Opiekun: Agnieszka Filoda

1. Adamczyk Maciej,  2. Borkowski Adrian,  3. Dolata Piotr, 4. Futro Sebastian,

5. Ignasiak Michał,  6. Jaworski Bartosz,  7. Krawczyński Hubert,  8. Lachowicz Alicja,

9. Lesiak Kinga,  10. Leśniak Magdalena, 11. Mazur Radosław,  12. Mnich Mateusz

13. Nowak Piotr,  14. Orłowski Fabian,  15. Rybarczyk Damian,  16. Sichau Kamil,

17. Siejakowska Michalina,  18. Staszak Tobiasz,  19. Sujak Michał,  20. Szafranek Tomasz,

21. Szczudło Marlena,  22. Szymańska Emilia,  23. Szynalski Miłosz,  24. Wieczerzak Marcin,

 

Klasa IVb

Opiekun: Rafał Marcińczak

1.Bacztub Jakub,  2. Bączkowski Tomasz,  3. Błoch Marcin,  4. Borakiewicz Ariel,

5. Borzych Joanna,  6. Brączkowski Jarosław,  7. Dubiał Przemysław,  8. Duda Łukasz,

 9. Heft Zbigniew,  10. Jackowska Agnieszka,  11. Kadzikiewicz Krzysztof,  12. Kluza Krzysztof,

13. Korzeniowski Maciej,  14. Kukuc Beata,  15. Łowigus Piotr,  16. Łuczon Maciej,

17. Maciejewski Łukasz,  18. Malawski Maciej,  19. Małysko Ewelina,  20. Mielcarek Agata,

21. Mosiewicz Marek,  22. Niszczak Krzysztof,  23. Obrocki Bogusław,

24. Puszyński Jakub,  25. Simiński Łukasz,  26. Walkowiak Grzegorz,

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Szymon Maćkowiak

1. Bijak Cezary,  2. Frymus Rafał,  3. Gaszyńska Magdalena,  4. Gołdyn Bartosz,

5. Gorczyca Marcin,  6. Hirniak Łukasz,  7. Józefowicz Janusz,  8. Kamień Edyta,

9. Klocek Łukasz,  10. Koperianow Łukasz, 11. Łopuszyński Marcin,  12. Majdziński Adam,

13. Michałek Hanna,  14. Mierzejewski Jacek,  15. Niedzielska Sylwia,  16. Pabin Halina,

17. Seifert Maciej,  18. Stańko Anna,  19. Sydor Bartłomiej,  20. Szewczyk Jerzy,

21. Tomczak Agnieszka,  22. Tomczak Rafał, 23. Wajgert Grzegorz, 24. Weideman Aneta,

25. Włodarczak Małgorzata,  26. Znamirowski Kamil

 

 

2008

 

Klasa IVa

Opiekun: Alina Urbanowicz

1. Barłóg Łukasz,  2. Behrendt Bartłomiej,  3. Czarnecki Mateusz,  4. Dalidowicz Piotr,

5. Dominiak Radosław,  6. Furmaniak Artur,  7. Januszak Joanna,  8. Jankowski Maciej

9. Jurgiel Dariusz,  10. Kalembasa Patryk,  11. Kanchen Mateusz,  12. Koliński Leszek,

13. Kozieł Maciej,  14. Kramm Marcin,  15. Kucharczyk Dobrochna,  16. Kuleczka Janusz,

17. Kulus Rafał,  18. Linka Agnieszka,  19. Łazowska Katarzyna,  20. Maćkowiak Piotr,

21. Muszyński Mateusz,  22. Nowacka Magdalena,  23. Ochocinski Michał,  24. Olechnowicz Michał,

25. Padiasek Szymon,  26. Pasisz Kamil,  27. Sawczyn Tomasz,  28. Silińska Marta,

29. Stosik Tomasz,  30. Teda Dominik,  31. Tomaszewski Adam,  32. Walkowiak Marcin

 

Klasa IVb

Opiekun: Katarzyna Mituta

1. Biegus Katarzyna,  2. Biniecki Marcin,  3. Bzowski Paweł,  4. Gawron Marcin,

5. Grzyś Mateusz,  6. Jackowski Grzegorz,  7. Jahns Szymon,  8. Janicki Szymon,

9. Jessa Łukasz,  10. Kempiński Rafał,  11. Kowalski Paweł,  12. Kubiś Paweł,

13. Kwiatkowski Paweł,  14. Libront Milena, 15. Małysko Hubert,  16. Nowacki Mateusz,

17. Parecki Marcin,  18. Pietrzak Miłosz,  19. Romańczuk Damian, 20. Rożynek Jakub,

21. Rzysko Jacek,  22. Smoliński Damian,  23. Stanisławski Michał,

24. Szrama Hubert,  25. Szwabowski Sebastian,  26. Ślizanowski Karol,

27. Śniady Patryk,  28. Urbański Jakub,  29. Wrzochal Daniel

 

Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Jarosław Kozłowski

1. Dutka Norbert,  2. Lala Małgorzata,  3. Machowski Mateusz,

4. Niewęgłowska Marzena,  5. Sobieski Krystian,  6. Szczypułkowski Arkadiusz,

7. Szymanowicz Jacek, 8. Żuk Paweł.

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Janusz Mokrzycki, Andrzej Przesłański

1. Chlipała Kamil,  2. Drączkowska Irena,  3. Dubik Krzysztof,  4. Kossakowski Bartłomiej,

5. Liebner Roman,  6. Muszyc Agnieszka,  7. Niewiadomski Robert,  8. Nowak Jakub,

9. Olechwierowicz Kamila,   10. Orzechowski Robert,  11. Peryt Robert,  12. Przysło Arkadiusz,

13. Samek Jarosław,  14. Sworacki Tomasz,  15. Wawrzyniak Michał

 

 

2009

 

Klasa IVa

Opiekun: Jacek Stoiński

1. Grupa Natalia,  2. Janiak Michał,  3. Janik Bartłomiej,  4. Jarosz Jacek,

5. Kamieńska Anna,  6. Koźlak Robert,  7. Kurek Jan,  8. Leszczyńska Maria,

9. Lewczak Hubert,  10. Łapacz Bartosz,  11. Mermer Mariusz,  12. Michalski Adam,

13. Nagórska Monika,  14. Pawlak Paweł,  15. Piotrowski Jerzy,  16. Przybył Kamila,

17. Rakowski Szymon,  18. Semrau Wojciech,  19. Siwak Bartosz,  20. Szymański Michał,

21. Wawrzyniak Bartosz,  22. Zasada Grzegorz,  23. Zelmanowski Artur.

 

Klasa IVb

Opiekun: Adam Małysko

1. Adamczak Marcin,  2. Borowski Szymon,  3. Czekała Hubert,  4. Grupiński Maciej,

5. Jankowski Sylwester,  6. Kondera Łukasz,  7. Kryłowicz (Piec) Krzysztof,  8. Lewicki Dawid,

9. Michalak Piotr,  10. Nadolny Hubert,  11. Nowacka Anna,  12. Olejnik Marcin,

13. Olkiewicz Olga,  14. Osiński Mieszko,  15. Pietrzak Katarzyna,  16. Pustkowiak Natalia,

17. Siodlarczyk Marta, 18. Sypniewski Artur,  19. Śniarowska Alicja,  20. Świąder Arkadiusz,

21. Wojtkowiak Paweł,  22. Zatoka Miłosz,  23. Zatoka Patryk.

 

Klasa IVc

Opiekun: Piotr Mądrzak

1. Bidny Konrad,  2. Biernacki Tomasz,  3. Brzeźniak Jacek,  4. Chwiałkowski Zbigniew,

5. Czaja Mateusz,  6. Frysiak Grzegorz,  7. Iwańczak Mateusz,  8. Jur Andrzej,

9. Kujawski Adam,  10. Lewandowski Piotr,  11. Łuczak Łukasz, 12. Nowacki Michał,

13. Nowak Piotr,  14. Podgórski Arkadiusz,  15. Przewoźny Damian,  16. Stawski Mariusz,

17. Stępień Bartosz,  18. Śliwiński Damian,  19. Trela Sandra,

20. Wilczak Łukasz,  21. Wleklak Joanna.

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Florek Marcin,  2. Gajkowska Małgorzata, 3. Idziński Krzysztof,  4. Jeleniewicz Łukasz,

5. Michałowski Jakub,  6. Niemirski Andzrzej,  7. Nowotka Patryk,  8. Przychodzień Małgorzata,

9. Rembarz Dorota,  10. Szymański Bartosz,  11. Szyszkowski Piotr, 12. Tymoszyńska Joanna,

13. Wichtowski Maciej,  14. Ziegenhagen Sławomir,  15. Zielonka Bartosz

 

 

2010

 

Klasa IVa

Opiekun: Antoni Krawczak

1. Adamski Bartosz,  2. Barszczewski Damian,  3. Białas Bartłomiej,  4. Bukład Michał,

5. Chwiałkowski Jarosław,  6. Cieślik Sławomir,  7. Czerkawski Marcin,  8. Dezor Paweł,

9. Disterheft Mateusz,  10. Dubiał Mateusz,  11. Heft Karolina,  12. Kujawski Marcin,

13. Kuś Marcin,  14. Lisiecki Maciej,  15. Ławniczek Szymon,  16. Nowak Leszek,

17. Paciejewski Grzegorz,  18. Rutkowska Joanna,  19. Sawczyszyn Adam, 20. Skórka Tomasz,

21. Ślachciak Sylwia,  22. Walczak Sebastian,  23. Zatoka Patrycja,

24. Zdun Barbara,  25. Zmudziński Bartłomiej.

 

Klasa IVb

Opiekun: Alicja Sułkowska

1. Biniek Sławomir,  2. Brynkiewicz Paweł,  3. Ginda-Kopeć Piotr,  4. Grębka Mariusz,

5. Grześkowiak Przemysław,  6. Kasperkowiak Krystian,  7. Kiona Bartosz,  8. Kłódkowski Michał,

9. Kowalski Rafał,  10. Ławiak Patrycja,  11. Łepecki Wojciech,  12. Łukaszewski Fabian,

13. Maciaszek Dariusz,  14. Magda Michał,  15. Manyś Dawid,  16. Nowak Marek,

17. Odwrot Rafał,  18. Perłakowski Karol,  19. Półtoraczyk Łukasz,  20. Radke Katarzyna,

21. Rembacki Kamil,  22. Sroczyński Marcin,  23. Stando Jakub,   24. Stefaniak Rafał,

25. Streflik Michał,  26. Szych Jacek

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Antczak Arkadiusz,  2. Cieśliński Piotr,  3. Czura Dominik,  4. Dudzik Tomasz,

5. Gajowska Sylwia,  6. Miłkowski Mariusz,  7. Napierała Jakub,  8. Nitko Andrzej,

9. Nolbrzyk Adrian, 10. Ogłoziński Bartosz,  11. Roman Agnieszka,

12. Szymański Daniel,  13. Wójcik Andrzej

 

 

2011

 

Klasa IVa

Opiekun: Agnieszka Filoda

1. Bartkowiak Anna,  2. Błażejewski Piotr,  3. Chmielewski Karol,  4. Cieślak Przemysław,

5. Fruga Bartosz,  6. Garbiak Piotr,  7. Górzny Bartosz,  8. Kołodziejczyk Marcin,

9. Ksoń Paweł,  10. Kulas Wiktor,  11. Kulwas Marcelina,  12. Lubkowska Roksana,

13. Łazarski Kamil,  14. Mądrawska Aleksandra,  15. Moska Lidia,  16. Olczyk Tomasz,

17. Piskuła Sławomir,  18. Ptak Damian,  19. Sawko Filip,  20. Spera Natalia,

21. Stelter Michał,  22. Szczepańska Jagoda,  23. Szewczyk Patryk,  24. Szoplik Wojciech,

25. Wieczorek Bartosz,  26. Wiśniewska Bogusława,  27. Wiśniewski Maciej,

28. Wojciechowski Marcin,  29. Wróbel Radosław,  30. Żelazny Aleksander

 

Klasa IVb

Opiekun: Andrzej Junak

1. Araszewska Adrianna,  2. Chodzyńska Marta,  3. Gosztyła Bartosz,  4. Górny Radosław,

5. Grodzka Karolina,  6. Iwanicki Piotr,  7. Jaroński Sergiusz,  8. Kaczmarczyk Agnieszka,

9. Kalczyński Piotr,  10. Konitzer Tomasz,  11. Kozicki Rafał,  12. Kubiak Bartosz,

13. Kubiak Marcin,  14. Kwiatkowski Karol,  15. Lasocki Piotr,  16. Lewandowski Jakub,

17. Majer Dominik,  18. Mateja Janusz,  19. Matuszewska Katarzyna,  20. Matyniak Wojciech,

21. Pluta Joanna,   22. Rogosz Agnieszka,  23. Sijka Bartłomiej,  24. Soporowski Tomasz,

25. Stochaj Łukasz,  26. Szulc Emil,  27. Śliwczyński Artur,  28. Trzaskawka Maciej,

29. Tylicki Mariusz,  30. Wiśniewska Klaudia,

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

Opiekun: Andrzej Przesłański

1. Cebulski Adam,  2. Dorobek Klaudia,  3. Kawecki Michał,  4. Łangowicz Kamil,

5. Marmurowicz Tomasz,  6. Podedworny Jan,  7. Toboła Mirosław,

8. Witczak Tadeusz,  9. Włodkowski Wojciech

 

 

2012

 

Klasa IVa

Opiekun: Janusz Mokrzycki

1. Dąbrowska Natalia,  2. Dreger Joanna,  3. Janczak Magdalena,  4. Jeżewski Damian,

5. Ługowski Michał,  6. Maciaszek Tomasz  7. Masłowska Karolina,  8. Mądrawski Marcin,

9. Misiak Krzysztof,  10. Orzechowski Krzysztof,  11. Panek Szymon,  12. Przybylski Hubert,

13. Różański Nikodem,  14. Stadnik Krzysztof,  15. Stieler Łukasz,  16. Tomczyk Paulina,

17. Tymoszyńska Katarzyna,  18. Wolniewicz Maciej,  19. Woźniecka Kamila,

20. Woźny Hubert,  21. Wójcik Paulina

 

Klasa IVb

Opiekun: Roman Malich

1. Bakiera Anna,  2. Białek Luiza,  3. Czaja Marta,  4. Drzewiecki Konrad,

5. Garbiak Jacek,  6. Gębala Joanna,  7. Janicki Mateusz,  8. Jaśkiewicz Remigiusz,

9. Józefiak Mariusz,  10. Laszuk Damian,  11. Łuczak Katarzyna, 12. Łusiewicz Łukasz,

13. Mogiłka Magdalena,  14. Musiał Krzysztof,  15. Nowak Patrycja,

16. Piotr Łukasz,  17. Stawujak Adam,  18. Stochaj Edyta

 

2013

Klasa IVa

Opiekun: Piotr Mądrzak

1. Binert Kasper,  2. Chiniewicz Damian,  3. Drzewiecka Katarzyna,  4. Grams Dominik,

5. Herba Dawid,  6. Jaskólski Marek,  7. Kantor Adam,  8. Kardacz Dawid,

9. Komasińska Karolina,  10. Kwaśniewska Victoria,  11. Lehmann Adam,   12. Mazur Mateusz,

13. Mikołajczyk Karol,  14. Napierała-Spicker Marta,  15. Pawlak Bartosz,  16. Pierzchała Agnieszka,

17. Pietrucha Piotr,  18. Repczyński Dawid,  19. Rojek Bartłomiej,  20. Sipak Karol,

21. Spiliszewski Krzysztof,  22. Stasiak Patryk,  23. Szelak Bartosz,  24. Wajer Patrycja,

25. Wasielewski Jacek,  26. Wasiukiewicz Marta,  27. Wychowałek Dawid

 

Klasa IVb

Opiekun: Katarzyna Mituta

1. Araszewska Martyna,  2. Banasiak Aleksandra,  3. Banaszek Krystian,  4. Barszczewski Rafał,

5. Bartosiński Kamil,  6. Dolny Patryk,  7. Furman Dawid,  8. Januszewski Krzysztof,

9. Józefiak Dorota,  10. Kowalewski Mateusz,  11. Kowalski Tomasz,  12. Kulik Klaudia,

13. Kwiatek Damian,  14. Lewandowski Hubert,  15. Makoś Justyna,  16. Marszałkiewicz Przemysław,

17. Michalski Mateusz,  18. Michałowski Łukasz,  19. Mielke Hubert,  20. Nowak Tomasz,

21. Okoń Adrian,  22. Owczarzak Konrad,  23. Owschwarz Dawid,  24. Paprota Damian,

25. Piwowarczyk Damian,  26. Roś Filip,  27. Tonn Weronika

 

 

 

Zaoczna Policealna Szkoła Leśna

 

II rok

Opiekun: Hieronim Wardęga

1. Andrzejak Mateusz,  2. Andrzejewska-Pasiut Anna,  3. Betcher Olga,  4. Borowiak Krzysztof,

5. Borucki Hubert,  6. Byczkowska Jadwiga,  7. Duda Sławomir,  8. Franczak Bartłomiej,

9. Franczak Mariusz,  10. Frycz Sebastian,  11. Grądzka Agata,  12. Grynder Karolina,

13. Heyman Marek,  14. Ignatiuk  Kazimierz,  15. Kurek Andrzej,  16. Kurek Natalia,

17. Kwik Alicja,  18. Łosiński Marek, 19. Maćkowiak Paweł,  20. Nowicki Maciej,

21. Oszczęda Agata, 22. Prawucki Krzysztof,  23. Śmigiel Joanna,

24. Ustianowski Jarosław,  25. Walkowiak Rafał

 

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy R 13  "Ochrona i zagospodarowanie zasobów leśnych"

z zawodzie technik leśnik.
 Opiekun: Janusz Mokrzycki

1. Bober Łukasz,  2. Czeszejko Aleksandra,  3. Dobrowolski Piotr,  4. Głuchy Łukasz,

5. Jarząbkowski Konrad,  6. Kuroch Karol,  7. Lipski Mirosław,  8. Małecki Mateusz,

  9. Mendyk Dominik,  10. Pietrusiak Łukasz,  11. Sitkowski Witold,  12. Skopiński Marek,

13. Weber Przemysław,  14. Wolan Jan